Pigułka wiedzy o biznesie online

Blog dla przedsiębiorców

Nie musisz być ekspertem od marketingu – potrzebujesz tylko sprawnie wykorzystywać go w swojej firmie. Pokażemy Ci jak!

Wirtualna Asystentka Blog
Wirtualna Asystentka Blog

Jak odpalić swój biznes? Dwa słowa: marketing i promocja! A my wiemy o nich sporo.

Wirtualna Asystentka Blog

Organizacja pracy, administracja biurowa i zarządzanie sobą w czasie... Nudy? Nie dla nas!

Wirtualna Asystentka Blog

Mamy dla Ciebie pomysły, jak usprawnić działanie Twojej firmy czy zwiększyć sprzedaż.

Najnowsze wpisy

Aktualizacja strony na WordPressie

Aktualizacja strony na WordPress – to ważniejsze niż myślisz

Prowadzisz firmę? Na pewno masz stronę internetową. To ważny punkt kontaktu dla zarówno nowych, jak i obecnych klientów – ale sama budowa strony to za mało. Czy dbasz o to, aby regularnie ją aktualizować? Jeśli do tej pory nie było to na liście Twoich priorytetów, spróbujemy Cię przekonać, że… powinno! Bo zaopiekowana strona firmowa to bezpieczeństwo i funkcjonalność, na których utratę nie możesz sobie pozwolić jako przedsiębiorca.

Przeczytaj artykuł »
7 skutecznych strategii tworzenia treści do social media

7 skutecznych strategii tworzenia treści do social media

Dużo osób obserwuje Twoje social media, ale mało kto komentuje Twoje posty? Albo wręcz przeciwnie – masz wiele interakcji, ale nie przekłada się to na sprzedaż? W efekcie być może zastanawiasz się, czy te social media mają jakikolwiek sens. Wątpisz, czy Twój produkt i usługi są odpowiednie do tego typu promocji. Spokojnie! Poznaj 7 skutecznych strategii tworzenia treści do social media, dzięki którym zwiększysz zaangażowanie i sprzedaż. Alicja nie znosi social mediów, ale na szkoleniu

Przeczytaj artykuł »
strategia marketingowa w małej firmie

Jak uporządkować marketing w małej firmie? Strategia marketingowa w 7 krokach

Prowadzisz profile w mediach społecznościowych. Publikujesz różne treści, pojawiasz się w różnych miejscach w sieci, organizujesz promocje i puszczasz reklamy… ale sprzedaż stoi w miejscu. A może odwrotnie – nie masz pomysłu na to, jak budować widoczność Twojej marki w Internecie, więc… nie robisz nic? Jeżeli Twoje działania promocyjne nie działają – poznaj 7 kroków do uporządkowania marketingu w Twojej firmie, zwiększ jego skuteczność i zacznij pomnażać zyski!

Przeczytaj artykuł »
wymiary grafik na facebooku 2020 wirtualna asystentka

Wymiary grafik na Facebooku [sierpień 2020]

Tworząc posty czy reklamy na FB, czasami jesteśmy nieprzyjemnie zaskoczeni efektami – tu się coś przytnie, a tam zaatakuje pikseloza. Jeśli zastanawiasz się jakie wymiary powinny mieć grafiki na Facebooka, jaka waga gwarantuje dobrą jakość i dlaczego niektóre formaty częściej wybiera się na smartfony, czytaj dalej. Oto aktualne wymiary grafik na Facebooku w sierpniu 2020.

Przeczytaj artykuł »
reklamować małą firmę

Skuteczna promocja Twojego biznesu. Jak reklamować małą firmę?

Powiedzenie, że reklama jest dźwignią handlu, pewnie Cię nie zaskoczy. A co jeśli dodamy, że nawet z niewielkim budżetem możesz reklamować się skutecznie? W dobie Internetu liczy się przede wszystkim pomysł i praktyczna wiedza, niekoniecznie zaś astronomiczne sumy przeznaczone na marketing. Dowiedz się jak reklamować małą firmę i czy potrzebujesz do tego pomocy specjalisty!

Przeczytaj artykuł »
Sposoby na lepszą komunikację w firmie

Jak mówić, żeby Twoi pracownicy Cię słuchali? Poznaj nasze sposoby na lepszą komunikację w firmie.

Jak mówić, żeby Twoi pracownicy Cię słuchali? Poznaj nasze sposoby na lepszą komunikację w firmie. Świetny kontakt z pracownikami niewątpliwie ułatwia codzienne życie. Kiedy dobrze rozumiesz się z osobami, które zatrudniasz, owocuje to większą efektywnością całej firmy. Nic dziwnego! Zadowolony pracownik odczuwa więź ze swoim miejscem pracy i w rezultacie bardziej angażuje się w powierzone mu zadania. Jak komunikować się z zatrudnionymi ludźmi, aby stworzyć pozytywną atmosferę sprzyjającą wspólnemu osiąganiu zamierzonych celów? Przedstawiamy 5 skutecznych

Przeczytaj artykuł »
Wiesz, że potrzebujesz wsparcia w swoim biznesie...

...ale nie do końca wiesz, jakiego?

Umów się na konsultację, opowiedz nam o swojej działalności i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Umów się na konsultację

Opowiedz nam o swoim biznesie i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Administratorem Twoich danych osobowych jest JB Business Group sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 Wrocław.

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.