Portfolio

Nasz team graficzny niczego się nie boi! Identyfikacja wizualna marki? Publikacje cyfrowe oraz drukowane? A może wsparcie w profesjonalnym okiełznaniu grafik social mediowych? Spróbuj nas zaskoczyć!

Wirtualna Asystentka Portfolio

Nasze projekty logo

Projekty logo zawsze dostosowujemy do oczekiwań naszych klientów, specyfiki branży oraz strategicznych założeń marki. Tworzymy zgodnie z trendami, ale to nie one są dla nas najważniejsze – stawiamy przede wszystkim na to, by jak najlepiej uchwycić ducha marki. 

Grafiki do mediów społecznościowych

Media społecznościowe to dla wielu marek jeden z najważniejszych punktów styku z odbiorcą. Jeśli Ty również wykorzystujesz je w promocji swojej marki, pozwól nam zadbać o piękne, spójne i skuteczne grafiki reprezentujące Twoją firmę.

Publikacje cyfrowe i drukowane

Ebook, katalog, checklista, cheatsheet, freebie, white paper… Głowa boli Cię od samego myślenia o tworzeniu cyfrowych publikacji w swojej marce? Spokojnie – zadbamy o ich oprawę graficzną i pomożemy z opracowaniem treści!

Projektujemy też książki, czasopisma, katalogi i broszury (i wszystkie inne materiały, jakie zechcesz wydrukować), które:
A. spełniają wysokie standardy jakości, B. cieszą oko!

Strony internetowe

Od prostych wizytówek przez sprzedażowe strony lądowania, aż po rozbudowane strony firmowe i sklepy internetowe – stworzymy dla Ciebie projekt, który połączy funkcjonalność z estetyką. 

Szybki kontakt

Umów się na konsultację

Opowiedz nam o swoim biznesie i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Administratorem Twoich danych osobowych jest JB Business Group sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 Wrocław.

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.