Najczęstsze pytania i odpowiedzi

na temat wirtualnej asystentki

Kim jest Wirtualna Asystentka? Czy pracuje tylko online? Jak będziemy się komunikować i co się stanie, jeśli nie wykorzystam pakietu godzin albo go przekroczę? Nie musisz się dłużej nad tym zastanawiać – zebraliśmy Twoje pytania w jednym miejscu i spieszymy z odpowiedzią!

Wirtualna Asystentka FAQ

Zazwyczaj Wirtualna Asystentka to ekspertka w jednej lub kilku dziedzinach, która zastępuje tradycyjną asystentkę zatrudnianą w firmie.

W naszym przypadku Wirtualna Asystentka jest częścią zespołu takich ekspertów – każda z naszych WA ma swój obszar specjalizacji, a podejmując z nami współpracę, możesz korzystać z wiedzy i umiejętności ich wszystkich!

Wykonujemy takie zadania, które można zrealizować zdalnie przy pomocy komputera. Komunikujemy się również na odległość, ale czasem wybieramy się z naszymi klientami na kawę 🙂

Pracujemy od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach 8:00-16:00. Jeśli od czasu do czasu potrzebujesz jednak wsparcia w nietypowym czasie – daj znać.

Komunikujemy się przy pomocy nowoczesnych narzędzi 😉  Podstawą naszej pracy jest Trello – wewnętrzny CRM służący do komunikacji, pilnowania i realizacji zadań. Oprócz tego oczywiście kontakt telefoniczny, mailowy, od czasu do czasu Skype lub Zoom.

Nie wiążemy naszych klientów długoterminowymi umowami. Podpisujemy umowę na 30 dni, którą możesz przedłużać do woli lub w dowolnym momencie wypowiedzieć. Wówczas po prostu nie będzie ona przedłużana na kolejny okres abonamentowy.

W naszej ofercie dostępne są pakiety w opcjach 10-, 22- i 35-godzinnych. Możesz także płacić za godziny jednak ceny są wtedy zdecydowanie wyższe niż w pakiecie godzinowym.

Twój indywidualny opiekun nie zmienia się w trakcie naszej współpracy, natomiast dane zadanie realizuje osoba, która ma odpowiednie kompetencje. Pisaniem artykułów zajmują się redaktorzy, a grafiką – graficy. Możesz jednak poinformować nas o swoich preferencjach, a jeśli będzie to tylko możliwe – spróbujemy się do nich dostosować.

Dla większej przejrzystości naszych usług, rozdzieliśmy pakiet asystencki (rezerwacja samolotu) od pakietu marketingowego (stworzenie grafiki).

Tak. Możesz swobodnie zmieniać Pakiet z większego na mniejszy i odwrotnie w dowolnym momencie naszej współpracy.
Na wykorzystanie każdego pakietu masz 30 dni kalendarzowych. Bez względu na to, czy rozpoczniesz korzystać z pakietu 29. dnia miesiąca czy pierwszego, i tak obowiązuje Cię 30-dniowy okres aktywności. Oczywiście jeśli wykorzystasz swój Pakiet wcześniej, możesz dokupić wcześniej kolejny i z dniem jego rozpoczęcia będziemy liczyć kolejne 30 dni.
 
Zanim zaczniemy realizować zadanie, Twoja Asystentka poinformuje Cię, ile czasu z pakietu Ci pozostało (godziny). Jeżeli istnieje szansa, że pakiet skończy się w trakcie realizacji, poinformujemy Cię o konieczności rozszerzenia pakietu przed podjęciem nowego zadania. Innymi słowy – nie dopuścimy do takiej sytuacji.
 
Wirtualna Asystentka wystawia Fakturę VAT z góry za wybrany Pakiet.
Korzystamy z aplikacji Toggl do mierzenia realnego czasu naszej pracy nad konkretnymi zadaniami. Raz w tygodniu otrzymujesz szczegółowe rozliczenie godzinowe, które umieszczane jest na “Tablicy” w naszym CRM-ie.
 

Umów się na konsultację

Opowiedz nam o swoim biznesie i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Administratorem Twoich danych osobowych jest JB Business Group sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 Wrocław.

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.