fbpx

Opowieści o sukcesie

Historie klientów

Roboclean Poland

 • Zakres współpracy:
  Firma z branży sprzedaży bezpośredniej potrzebuje obsługi fanpage. Chce kierować komunikację wyłącznie do partnerów biznesowych. Tworzymy więc posty, które Partnerzy mogą wykorzystywać na swoich tablicach w celach informacyjnych i sprzedażowych, co ułatwia im znacznie pracę.
 • Pakiety:
  Pakiet marketingowy średni lub mały, w zależności od bieżących działań.

Agencja pośrednictwa pracy

 • Zakres współpracy:
  Właściciel potrzebuje pomocy przy rozliczeniach godzinowych pracowników i wystawianiu faktur, ponieważ sam nie ma już na to czasu. Przejmujemy więc obowiązki właściciela, który może poświęcać więcej czasu na rozwój firmy.
 • Pakiety:
  Pakiet mały asystencki.

Alterbusiness.info

 • Zakres współpracy:
  Wydawnictwo prasowe skierowane do branży sprzedaży bezpośredniej. Potrzebuje firmy, która pomoże w przygotowaniu kwartalnika (czasopismo drukowane). Zależy im na profesjonalnym składzie i zmianie szaty graficznej na bardziej nowoczesną. Potrzebują też redakcji artykułów i kilku autorskich tekstów na stronę www i do czasopisma.
 • Pakiety:
  Skład czasopisma wyceniany jest indywidualnie, do tego stała miesięczna współpraca na najwyższym pakiecie marketingowym.

Firma kosmetyczna

 • Zakres współpracy:
  To chyba nasza najdłuższa współpraca, która trwa nieprzerwanie już ponad 3 lata. Międzynarodowa firma kosmetyczna (nazwa nie ujawniana ze względu na zapisy umowy o zachowaniu poufności) potrzebuje zaawansowanych działań marketingowych na wielu płaszczyznach i w dwóch językach. Prowadzenie fanpage, pisanie specjalistycznych artykułów na blog firmowy, wprowadzanie nowych produktów na rynek, tworzenie grafik, wizualizacje produktów i wiele innych. Stajemy się zdalną częścią ich działu marketingu i stale współpracujemy przy wszystkich działaniach.
 • Pakiety:
  Najwyższy pakiet marketingowy co miesiąc.

Firma kosmetyczna

 • Zakres współpracy:
  Firma potrzebuje czasopisma firmowego na rocznicę działalności z zamiarem rozdawania go w trakcie firmowego eventu. Dlatego tak ważne jest dobranie odpowiednich treści: przedstawienie wartości firmy, rozrysowanie graficzne planu marketingowego, przeprowadzenie wywiadów z liderami firmy, zaprezentowanie nowej linii produktowej i wiele innych. Całość przygotowań spoczywa w 100% na nas. Firma otrzymuje gotowy, wydrukowany produkt.
 • Pakiety:
  Czasopismo wyceniane indywidualnie.
Umów się na konsultację

Opowiedz nam o swoim biznesie i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Skontaktujemy się z Tobą mailowo, żeby ustalić konkretny termin konsultacji.