PRACUJ JAKO WIRTUALNA ASYSTENTKA

Kariera

Wirtualna Asystentka Kariera

Chcesz pracować jako Wirtualna Asystentka? Zgłoś się do naszego zespołu!

Kogo szukamy?

Nie musisz wysyłać do nas CV, nie musisz kończyć uniwersytetów i wysyłać nam certyfikatów. Dla nas liczą się wyłącznie Twoje umiejętności. Jakich szukamy najbardziej? 

time

Marketingowe doświadczenie

A to oznacza że ustawiałaś już reklamy dla klientów i możesz pochwalić się wynikami. Prowadziłaś konta firmowe na różnych portalach społecznościowych oraz obsługiwałaś np. programy do mailingu.

chair

Redakcyjne zdolności

Doskonale znasz język polski i potrafisz stworzyć pasjonujące treści z niczego. Masz doświadczenie w pisaniu tekstów pod SEO i wiedzę w tym zakresie. Pisałaś już newslettery i wiesz jak podtrzymać zainteresowanie odbiorców.

health

Techniczne umiejętności

Ogarniasz doskonale środowisko WordPress, potrafisz samodzielnie stawiać strony www, landingi i lejki sprzedażowe.

To tylko przykłady.

Wyślij nam wiadomość opisującą Twoje umiejętności i dołącz do niej próbki swoich możliwości. Pochwal się tekstami, stronami, grafikami, profilami klientów czy statystykami reklam. Podrzuć nam absolutnie wszystko, co może pomóc nam zweryfikować Twoje kompetencje. Nie rób tylko jednej rzeczy: nie wysyłaj samego CV bez opisu swoich umiejętności, bo to nie przejdzie. 

Wirtualna Asystentka Kariera
Wirtualna Asystentka Kariera

Co możemy ci zaoferować?

time

Elastyczne zatrudnienie

Możesz rozliczać się z nami na godziny lub pracować na cały etat . Otrzymujesz miesięczne wynagrodzenie, które zawsze 10-go ląduje na Twoim koncie. Nie musisz walczyć o klientów. Zawsze wiesz ile zarobisz. Umowa zlecenie lub działalność gospodarcza - to proponujemy na początek.

chair

Samodzielność

Od początku działasz samodzielnie. Wprowadzimy Cię oczywiście w nasz tryb pracy, zapoznamy z klientami i będziemy służyć pomocą, ale nie poprowadzimy Cię za rączkę. Nie zastąpimy Ci wyszukiwarki Google. Chętnie za to nauczymy Cię tego, co wiemy – a jeszcze chętniej nauczymy się czegoś od Ciebie.

health

Nie będzie Ci się nudzić

Pracujemy z wieloma klientami z różnych branż. Zadania są różnorodne, ciekawe i rozwojowe. Wciąż uczestniczymy w tworzeniu biznesów, marek osobistych i kreowaniu wizerunków. Pomagamy naszym klientom osiągać sukcesy - satysfakcja gwarantowana 😉

Czujesz, że to coś dla Ciebie?

Napisz do nas. Śmiało pochwal się swoimi umiejętnościami czy zainteresowaniami – skromność jest przereklamowana.

Przed wysłaniem maila zapoznaj się z Klauzulą informacyjną RODO dla kandydatów do pracy

Umów się na konsultację

Opowiedz nam o swoim biznesie i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Administratorem Twoich danych osobowych jest JB Business Group sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 Wrocław.

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.