fbpx

twoja wirtualna asystentka od marketingu

Usługi marketingowe

Wirtualna Asystentka Usługi marketingowe
 • Prowadzenie mediów społecznościowych

Razem z Tobą będziemy budować zaangażowaną społeczność na Instagramie, Facebooku, Pinterest, LinkedIn czy Tik Toku

 • Budowa lejków sprzedażowych

Jeśli chcesz sprzedawać więcej, nie angażując w to więcej czasu.

 • Obsługa newslettera

Pomożemy Ci zbudujesz relacje z odbiorcami newslettera poprzez ciekawe i profesjonalne treści.

 • Automatyzacja maili

Przygotujemy skuteczne sekwencje automatycznych maili do odbiorców newslettera czy klientów.

 • Piękne grafiki

Zadbamy o profesjonalną oprawę graficzną Twojego biznesu – zerknij do portfolio 😊

 • Opieka nad stroną www

Zoptymalizujemy Twoją istniejącą stronę, dodamy treści i produkty. Jeśli chcesz stworzyć witrynę firmową od zera – zerknij do oferty stron www.

 • Artykuły pod SEO

Pozycjonowanie, pisanie treści pod wyszukiwarki – to robimy, by Twoja strona była wyżej w wynikach wyszukiwania.

 • Profesjonalne treści redakcyjne

Błędy na stronie, w artykułach czy materiałach reklamowych to strzał w kolano. Pomożemy Ci budować markę eksperta w Twojej branży.

 • Ebooki, katalogi, książki, freebies

Daj swoim odbiorcom prawdziwą wartość, a my opracujemy ją redakcyjnie i graficznie, a nawet przygotujemy do druku i pomożemy w wydaniu oraz doborze odpowiednich parametrów.

Wybierz swój sposób rozliczania - cennik usług marketingowych

Pakiety Wirtualnej Asystentki

10 godzin -
780 zł

Kiedy prowadzisz mikro-firmę, i nie masz zbyt wielu codziennych zadań. 

22 godziny -
1580 zł

Gdy masz ambitne plany, chcesz intensywnie rozwijać firmę online.   

35 godzin -
2380 zł

Jeśli potrzebujesz zaangażowanego działu marketingu i codziennego wsparcia. 

...albo rozliczenie poza pakietem

wirtualna asystentka marketing cennik

*podane ceny są cenami netto

Możesz wykupić miesięczny pakiet na usługi marketingowe opłacany z góry za konkretną liczbę godzin.

Pakiet godzin możesz wykorzystać w ciągu kolejnych 30 dni kalendarzowych. W ten sposób stajemy się częścią Twojego zespołu i możemy pracować razem długofalowo.

Możesz też decydować się na usługi marketingowe opłacane na koniec miesiąca na podstawie wykorzystanych godzin.

Cena za pojedynczą godzinę w tym przypadku wzrasta, jednak płacisz za dokładnie tyle czasu ile wykorzystasz. Jeśli będzie to 0 godzin zapłacisz 0 złotych.

Jeśli masz jeden konkretny projekt do realizacji, nie chcesz rozliczać się godzinowo i nie masz ochoty na stałą współpracę – napisz do nas, a wycenimy nasze usługi marketingowe dla Twojego projektu indywidualnie.

Pytania i odpowiedzi

Wirtualna Asystentka Usługi marketingowe

Bardzo chętnie! Na początku współpracy możemy spotkać się na strategicznej burzy mózgów, by poznać i określić Twoje potrzeby, a potem zaproponujemy Ci indywidualnie dobrany plan działania. 

Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Pinterest, a nawet TikTok – świat social mediów nie ma przed nami tajemnic.

Jeśli zależy Ci na nowym, profesjonalnym wyglądzie Twojej marki, pomożemy Ci dobrać kolory i fonty, zaprojektujemy logo, niezbędne materiały firmowe i wszystkie grafiki, jakich tylko potrzebujesz.

I to jak 🙂 Dla naszych klientów tworzymy teksty i kreacje reklamowe, dobieramy grupy odbiorców, konfigurujemy parametry kampanii i dbamy o ich optymalizację.

Historie klientów

Razem z naszymi klientami tworzymy prawdziwe opowieści o sukcesie. Zobacz, w jaki sposób pomagamy im realizować ich cele biznesowe i marketingowe.

Wirtualna Asystentka Usługi marketingowe

Angielski po polsku

 • Zakres współpracy:
  Klient chce rozwijać biznes online i budować zaangażowaną społeczność wokół nauki języka angielskiego. Początkowo tworzymy spójną identyfikację wizualną oraz poprawiamy stronę internetową. Dzięki intensywnej współpracy i przygotowaniu odpowiedniej strategii, w ciągu 4 miesięcy fanpage rośnie z 500 do 10 000 fanów. Każdy live na profilu gromadzi setki reakcji i komentarzy. Liczba osób zapisanych do newslettera szybuje - od mniej niż 100 do ponad 1000.
 • Pakiety:
  Łączenie pakietu asystenckiego i marketingowego. Stała współpraca przez kilka miesięcy. Mały pakiet asystencki oraz marketingowy średni lub duży w zależności od intensywności działań.

Zaufaj położnej

 • Zakres współpracy:
  Położna z Trójmiasta zgłasza się do nas, ponieważ rozbudowuje swoje kursy w szkole rodzenia. Potrzebuje osoby do obsługi zapisów, telefonów i zapytań mailowych, a także do organizacji samych kursów – znalezienie odpowiedniej sali, zaproszenie prelegentów itp. Od czasu do czasu potrzebuje też wsparcia w przygotowaniu postów czy obsługi wydarzeń na Facebooku. Z czasem szkoła tak się rozrasta, że pojawia się konieczność zatrudnienia kogoś na miejscu.
 • Pakiety:
  Wielomiesięczna współpraca. Pakiet asystencki w zależności od intensywności działań - średni lub duży.

Bawidło.pl

 • Zakres współpracy:
  Firma potrzebuje wyłącznie obsługi telefonicznej. Wiele osób dzwoni z zapytaniami, a właściciel nie ma czasu na ich obsługę. Podpinamy więc naszą centralę telefoniczną, wybieramy numer kierunkowy, pod którym firma chce być dostępna – nie wymaga to żadnego udziału firmy czy działań technicznych, wystarczy aplikacja na telefonie. Odbieramy połączenia od poniedziałku do piątku, udzielamy odpowiedzi na proste zapytania, wysyłamy maile, jeśli jest taka potrzeba, a sprawy bardziej skomplikowane kierujemy bezpośrednio do firmy.
 • Pakiety:
  Stała współpraca na małym lub średnim pakiecie asystenckim.

TwojeStrony.info

 • Zakres współpracy:
  Marek zgłasza się do nas, ponieważ potrzebuje prostej strony internetowej. Chce zrobić coś ciekawego dla regionalnej społeczności ze Śląska. Budujemy stronę, uczymy go w jaki sposób samodzielnie dodawać wpisy i delikatnie redagować treści, ponieważ chce to robić we własnym zakresie. Opiekujemy się stroną i aktualizujemy ją. Stoi ona na naszych serwerach, więc kiedy Marek potrzebuje interwencji technicznej czy w wygląd strony, zgłasza się do nas. Ma gwarancję bezpieczeństwa, że strona jest pod dobrą opieką, jest na bieżąco aktualizowana i dbamy o przedłużanie hostingu i domeny.
 • Pakiety:
  Strona internetowa i stały miesięczny mały pakiet na obsługę strony.

Zobacz najnowsze wpisy

Wirtualna Asystentka Usługi marketingowe

Marka małej firmy. Dlaczego jej potrzebujesz?

Coca Cola, Adidas, Disney. Co łączy te różne, a jednak w pewien sposób podobne koncerny? Silna marka, która potrzebna jest także Tobie. Nawet, jeśli nie pływasz (jeszcze!) wśród grubych ryb, powinieneś zadbać o to, jak postrzegają Cię przyszli i aktualni klienci oraz partnerzy. Marka małej firmy – co warto o niej wiedzieć? Co to jest marka? Marka jest w skrócie tym wszystkim, co odbiorcy myślą o Twojej firmie lub ofercie, z czym ją kojarzą, w

Przeczytaj artykuł »
Wirtualna Asystentka Usługi marketingowe

Wirtualna Asystentka – 10 zalet korzystania z pomocy zdalnej

Wirtualna Asystentka to – jak sama nazwa wskazuje – pracownik, który zdalnie wykonuje powierzone mu obowiązki, najczęściej rozliczając się na podstawie przeznaczonego na nie czasu. Co to oznacza w praktyce dla pracodawcy? Przedstawiamy 10 zalet korzystania z usług Wirtualnej Asystentki! 1. Wirtualna Asystentka to cały zespół pracowników Zatrudniając tradycyjnego pracownika zyskujesz dostęp do umiejętności i kompetencji tylko jednej osoby. Decydując się na współpracę z nami masz możliwość korzystania z pomocy całego zespołu: specjalistów od marketingu,

Przeczytaj artykuł »
Wirtualna Asystentka Usługi marketingowe

Czy warto przekształcić profil prywatny w stronę na Facebooku?

Przed tym dylematem staje wielu tzw. influencerów: przedsiębiorców, liderów czy blogerów, którzy osiągnęli popularność w mediach społecznościowych. Założyć swój fanpage czy pozostać na osobistym profilu? Podpowiadamy, kiedy i jak przekształcić profil prywatny w stronę na Facebooku. Aktywnie udzielasz się na Facebooku, często dodajesz posty, zdjęcia czy komentarze na tablicach innych osób. Co więcej, Twoi znajomi to uwielbiają! Chętnie zostawiają polubienia pod Twoimi wpisami i angażują się w dyskusję. Może to właściwy moment, żeby przenieść się

Przeczytaj artykuł »
Umów się na konsultację

Opowiedz nam o swoim biznesie i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Skontaktujemy się z Tobą mailowo, żeby ustalić konkretny termin konsultacji.