Twoja Wirtualna Asystentka od marketingu

Usługi marketingowe

Wirtualna Asystentka Usługi marketingowe

Razem z Tobą będziemy budować zaangażowaną społeczność na Instagramie, Facebooku, Pinterest, LinkedIn czy Tik Toku

Jeśli chcesz sprzedawać więcej, nie angażując w to więcej czasu.

Pomożemy Ci zbudujesz relacje z odbiorcami newslettera poprzez ciekawe i profesjonalne treści.

Przygotujemy skuteczne sekwencje automatycznych maili do odbiorców newslettera czy klientów.

Zadbamy o profesjonalną oprawę graficzną Twojego biznesu – zerknij do portfolio 😊

Zoptymalizujemy Twoją istniejącą stronę, dodamy treści i produkty. Jeśli chcesz stworzyć witrynę firmową od zera – zerknij do oferty stron www.

Pozycjonowanie, pisanie treści pod wyszukiwarki – to robimy, by Twoja strona była wyżej w wynikach wyszukiwania.

Błędy na stronie, w artykułach czy materiałach reklamowych to strzał w kolano. Pomożemy Ci budować markę eksperta w Twojej branży.

Daj swoim odbiorcom prawdziwą wartość, a my opracujemy ją redakcyjnie i graficznie, a nawet przygotujemy do druku i pomożemy w wydaniu oraz doborze odpowiednich parametrów.

Wybierz swój sposób rozliczania - cennik usług marketingowych

Pakiety Wirtualnej Asystentki

10 godzin -
1080 zł

Kiedy prowadzisz mikro-firmę, i nie masz zbyt wielu codziennych zadań. 

21 godzin -
2180 zł

Gdy masz ambitne plany, chcesz intensywnie rozwijać firmę online.   

32 godziny -
3280 zł

Jeśli potrzebujesz zaangażowanego działu marketingu i codziennego wsparcia. 

...albo rozliczenie poza pakietem

Wirtualna Asystentka Usługi marketingowe

*podane ceny są cenami netto

Możesz wykupić miesięczny pakiet na usługi marketingowe opłacany z góry za konkretną liczbę godzin.

Pakiet godzin możesz wykorzystać w ciągu kolejnych 60 dni kalendarzowych. W ten sposób stajemy się częścią Twojego zespołu i możemy pracować razem długofalowo.

Możesz też decydować się na usługi marketingowe opłacane na koniec miesiąca na podstawie wykorzystanych godzin.

Cena za pojedynczą godzinę w tym przypadku wzrasta, jednak płacisz za dokładnie tyle czasu ile wykorzystasz. Jeśli będzie to 0 godzin zapłacisz 0 złotych.

Jeśli masz jeden konkretny projekt do realizacji, nie chcesz rozliczać się godzinowo i nie masz ochoty na stałą współpracę – napisz do nas, a wycenimy nasze usługi marketingowe dla Twojego projektu indywidualnie.

Pytania i odpowiedzi

Wirtualna Asystentka Usługi marketingowe

Bardzo chętnie! Na początku współpracy możemy spotkać się na strategicznej burzy mózgów, by poznać i określić Twoje potrzeby, a potem zaproponujemy Ci indywidualnie dobrany plan działania. 

Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Pinterest, a nawet TikTok – świat social mediów nie ma przed nami tajemnic.

Jeśli zależy Ci na nowym, profesjonalnym wyglądzie Twojej marki, pomożemy Ci dobrać kolory i fonty, zaprojektujemy logo, niezbędne materiały firmowe i wszystkie grafiki, jakich tylko potrzebujesz.

I to jak 🙂 Dla naszych klientów tworzymy teksty i kreacje reklamowe, dobieramy grupy odbiorców, konfigurujemy parametry kampanii i dbamy o ich optymalizację.

Historie klientów

Razem z naszymi klientami tworzymy prawdziwe opowieści o sukcesie. Zobacz, w jaki sposób pomagamy im realizować ich cele biznesowe i marketingowe.

Wirtualna Asystentka Usługi marketingowe

Angielski po polsku

Zaufaj położnej

Bawidło.pl

TwojeStrony.info

Zobacz najnowsze wpisy na naszym blogu

Planowanie treści na social media

Tworzenie i planowanie treści na social media – 10 wskazówek

Też tak masz? Na początku aż rozpiera Cię zapał, ale nie widzisz efektów od razu i szybko się poddajesz? Albo zerkasz z zazdrością na rosnące konta innych osób, zastanawiając się, dlaczego im się udało? Tymczasem to nie żaden przypadkowy dar od losu, ale dobrze przemyślana strategia. Tworzenie i planowanie treści na social media to wymagające zadanie. Jak stworzyć więc porządny harmonogram postów na social media i skąd czerpać inspirację do tworzenia treści? Jeżeli nie czytałeś

Przeczytaj artykuł »
Jak wyjść z pracy gdy pracujesz z domu

Jak wyjść z pracy, gdy pracujesz z domu – zaprogramuj mentalny fajrant

Niezależność, wolność, elastyczność – to najczęściej wymieniane zalety pracy zdalnej. Jak mówią jednak: „każdy kij ma dwa końce”. Bycie sobie sterem, żeglarzem i okrętem ma też swoje wyzwania. Jednym z nich jest mentalne wyjście z pracy z miejsca, w którym również śpisz, odpoczywasz i żyjesz na co dzień. Kluczem jest odpowiednie zaplanowanie działań i przestrzeganie kilku istotnych zasad. Jak wyjść z pracy, gdy pracujesz z domu? Poznaj nasze sposoby. 1. Przygotuj przestrzeń do pracy Jeśli

Przeczytaj artykuł »
Wirtualna Asystentka Usługi marketingowe

Jak robić reelsy na Instagramie, które zwiększają zasięgi? – część II

Myślisz, że nie możesz się „wybić” na Instagramie, ponieważ działa już tyle różnorodnych kont? To mit. Im szybciej zmienisz to przekonanie, tym lepiej dla Ciebie. Warunek jest jeden: wartościowe, ciekawe i angażujące treści. Dodatkowo, sam Instagram pozwala na dotarcie do szerszego grona odbiorców dzięki rolkom. Jak tworzyć krótkie i dynamiczne wideo, które zatrzyma uwagę odbiorców od pierwszej sekundy? Dowiedz się, jak robić reelsy na Instagramie, które zwiększają zasięgi. O czym musisz pamiętać, tworząc reelsy na

Przeczytaj artykuł »

Umów się na konsultację

Opowiedz nam o swoim biznesie i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Administratorem Twoich danych osobowych jest JB Business Group sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 Wrocław.

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.