Wirtualna Asystentka dla biznesu

Usługi Wirtualnej Asystentki

usługi wirtualnej asystentki wirtualna asystentka
ikony_prowadzenie_kalendarza

Prowadzenie kalendarza

Spotkania i wizyty, ważne daty i deadliny już Ci nie umkną.

ikony_umawianie_spotkan

Umawianie
spotkań

Oddeleguj proces umawiania spotkań z klientami.

ikony_obsluga_skrzynki_tel

Obsługa skrzynki i telefonu

Nie trać czasu na sprawdzanie maila – zrobimy  to za Ciebie.

ikony_wystawianie_faktur

Wystawianie faktur i innych dokumentów

Zdejmiemy z Ciebie żmudne fakturowanie czy wystawianie umów.

...i więcej

Niestraszne nam żadne zadanie, które normalnie zleciłbyś swojej asystentce. Tyle, że wykonamy je szybciej i taniej niż ona! Zobacz, jakie usługi Wirtualnej Asystentki dla Ciebie mamy.

 

Do Twojej dyspozycji są:

Wybierz swój sposób rozliczania

Pakiety Wirtualnej Asystentki

Pssst! Zadania, które widzisz poniżej, to tylko przykłady – każde z nich możesz zlecić nam niezależnie od wybranego pakietu. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia i… czas, za który nam płacisz.

10 godzin za 700 zł

Świetny pakiet na start dla mikro firm i freelancerów – możesz zlecić nam m.in.:

21 godzin za 1400 zł

Idealny kiedy czujesz, że przestajesz panować nad wszystkimi zadaniami i potrzebujesz pomocy w:

32 godziny za 2100 zł

Doskonały pakiet dla firm, które potrzebują dodatkowego pracownika do obsługi:

...albo rozliczenie poza pakietem

Wirtualna Asystentka Usługi Wirtualnej Asystentki

*podane ceny są cenami netto

**w przypadku obsługi w języku angielskim do każdej godziny należy doliczyć 10zł, chyba że korzystasz z pakietu marketingowego

Możesz wykupić miesięczny pakiet opłacany z góry za konkretną liczbę godzin.

Pakiet godzin możesz wykorzystać w ciągu kolejnych 60 dni kalendarzowych.

W ten sposób stajemy się częścią Twojego zespołu i możemy pracować razem długofalowo.

Możesz też decydować się na opłacanie wykorzystanych godzin na koniec miesiąca.

Cena za pojedynczą godzinę w tym przypadku wzrasta, jednak płacisz za dokładnie tyle czasu ile wykorzystasz. Jeśli będzie to 0 godzin zapłacisz 0 złotych.

Jeśli masz jeden konkretny projekt do realizacji, nie chcesz rozliczać się godzinowo i nie masz ochoty na stałą współpracę – napisz do nas, a wycenimy projekt indywidualnie. Usługi Wirtualnej Asystentki są bardzo elastyczne!

OPINIE O WIRTUALNEJ ASYSTENTCE

Profesjonalizm, wiedza i różnorodność - moim zdaniem to właśnie te 3 słowa najlepiej opisują tę usługę. Profesjonalizm, bo to współpraca na wysokim poziomie, z uwagą na klienta i zaangażowaniem. Wiedza, bo z chaosu niepowiązanych ze sobą działań po rozpoczęciu współpracy pojawia się jasny i klarowny plan i dzięki temu spokój w głowie. Różnorodność, bo do tej pory nie było ŻADNEGO zadania, do którego nie znalazłby się specjalista w tym fachu. To ogromnie kojąca myśl, kiedy wiesz, że na to, co wydaje Ci się niemożliwe, zaraz znajdzie się odpowiedź i na dodatek efekt jeszcze miło Cię zaskoczy 😉 Koniec z martwieniem się co i jak: ja zajmuję się tym, na czym się znam i w czym się specjalizuję, a Wirtualne Asystentki zajmują się tym wszystkim, czego ja nie potrafię i to jest kombinacja doskonała! 🙂 To po prostu najfajniejsza współpraca jaką do tej pory miałam od założenia własnej firmy, więc nic tylko polecać
Napisanie tej opinii zajęło mi lata świetlne. Dlaczego? Bo nie mogłam tego zlecić mojej wspaniałej Agnieszce 🙂 Na początku miałam ogromne obawy jak można zlecać komuś zadania na odległość? No więc można 😉 I jest to bardzo wygodne 🙂 Rozwój mojej firmy nabrał ogromnego rozpędu. Wiele zadań jest realizowanych w tym samym czasie. Grafik przygotowuje ilustracje, redaktorka poprawia moje teksty, a Agnieszka odbiera telefony i pilnuje, aby każdy był obsłużony na najwyższym poziomie. Profil mojej branży jest bardzo delikatny -jestem położną, więc Agnieszka na co dzień rozmawia z ciężarnymi (to jest bardzo specyficzna i delikatna grupa docelowa). Niejednokrotnie mogłam się przekonać o Agnieszki profesjonaliźmie oraz odpowiednim podejściu nawet w sytuacjach kiedy wykraczało to poza jej zakres obowiązków. Podczas mojego przebywania na urlopie potrafiła ciężarną uspokoić i pocieszyć. Czasami mam wrażenie, że dosłownie wyprzedza moje myśli. Poza tym chętnie proponuje nowe rozwiązania i zachęca do dostrzegania możliwości, których dotychczas nie widziałam. Wirtualną asystentkę polecam każdemu. Świetny kontakt. Mądrze skonstruowana umowa. Rozsądne ceny. Polecam!!! I dziękuję
Wirtualna Asystentka Usługi Wirtualnej Asystentki

Najczęstsze pytania na temat Wirtualnej Asystentki

Zazwyczaj Wirtualna Asystentka to ekspertka w jednej lub kilku dziedzinach, która zastępuje tradycyjną asystentkę zatrudnianą w firmie.

W naszym przypadku Wirtualna Asystentka jest częścią zespołu takich ekspertów – każda z naszych WA ma swój obszar specjalizacji, a podejmując z nami współpracę, możesz korzystać z wiedzy i umiejętności ich wszystkich!

Wykonujemy takie zadania, które można zrealizować zdalnie przy pomocy komputera. Komunikujemy się również na odległość, ale czasem wybieramy się z naszymi klientami na kawę 🙂

Pracujemy od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach 8:00-16:00. Jeśli od czasu do czasu potrzebujesz jednak wsparcia w nietypowym czasie – daj znać.

Komunikujemy się przy pomocy współczesnych narzędzi 😉  Podstawą naszej pracy jest Trello – nasz wewnętrzny CRM służący do komunikacji, pilnowania i realizacji zadań. Oprócz tego oczywiście kontakt telefoniczny, mailowy, od czasu do czasu Skype lub Zoom.

Nie wiążemy naszych klientów długoterminowymi umowami. Podpisujemy umowę na 30 dni, którą możesz przedłużać do woli lub w dowolnym momencie wypowiedzieć. Wówczas po prostu nie będzie ona przedłużana na kolejny okres abonamentowy.

Umów się na konsultację

Opowiedz nam o swoim biznesie i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Administratorem Twoich danych osobowych jest JB Business Group sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 Wrocław.

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.