Zatrudnij wirtualną asystentkę – jest efektywniejsza od tradycyjnej sekretarki!

Spis treści:

Zatrudnij wirtualną asystentkę

Zatrudnij wirtualną asystentkę! Menedżerowie Procter & Gamble doszli do wniosku, że Wirtualna Asystentka jest efektywniejsza od tradycyjnej sekretarki – do niedawna jednej z kluczowych osób w strukturze każdej firmy. Dlaczego? W związku z tym, że coraz więcej kobiet chce łączyć życie prywatne z zawodowym. W efekcie umożliwienie swojej prawej ręce wykonywanie obowiązków zdalnie to doskonały pomysł dla każdego przedsiębiorcy, aby jego biznes sprawniej funkcjonował. Szczególnie w branży MLM, którą od lat wyróżnia elastyczność.

Procter & Gamble rozlicza Wirtualne Asystentki z efektów


Ogromne zalety pracy zdalnej docenił Procter & Gamble, jeden z największych na świecie producentów kosmetyków i środków higieny osobistej. W rozmowie z Business Insider Polska Aleksandra Petryga, szefowa HR firmy  w naszym kraju zdradziła tajemnicę sukcesu zarządzania tą ogromną organizacją:

Mamy tzw. elastyczne formy pracy, które pomagają uwzględnić potrzeby pracownika. Jeśli mama albo tata chce odbierać dziecko z przedszkola o 16:00, to ma taką możliwość – wystarczy, że umówi się z managerem. Mamy także możliwość pracy zdalnej. Pomagają nam w tym narzędzia, które służą do tego, byśmy pracowali efektywnie nie będąc w biurze – choćby dzięki zaawansowanym technologicznie systemom telekonferencyjnym czy oprogramowaniu każdy może pracować czy wziąć udział w spotkaniu z dowolnego miejsca na świecie. Ta oferta nie powstała tylko dlatego, że to akurat kobiety miały taką potrzebę – elastyczny czas pracy ma służyć każdemu pracownikowi. Tu chodzi przede wszystkim o to, by ludzie mogli pracować i realizować swoje potrzeby, bo wtedy są najbardziej efektywni.

Jak przekonuje Aleksandra Petryga, menedżerowie w Procter & Gamble rozliczają pracowników z efektów ich działań, a nie drogi, jaką do nich doszli. Dzięki tej zasadzie, świetnie w strukturach przedsiębiorstwa odnajdują się kobiety. Co więcej, w biurach firmy w Polsce 44 proc. stanowisk kierowniczych zajmują przedstawicielki płci pięknej:

Jest to możliwe właśnie dlatego, że udało nam się stworzyć taką kulturę organizacji, zbudowaną na zaufaniu, szacunku i rozumieniu potrzeb, czyli kulturę różnorodności i integracji, o której cały czas rozmawiamy. To właśnie ona m.in. sprzyja karierom kobiet.

 

Działasz w marketingu sieciowym? Zatrudnij Wirtualną Asystentkę


Podobne rozwiązanie co Procter & Gamble, warto zastosować również w MLM w stosunku do zatrudnianych sekretarek. Szczególnie, że w marketingu sieciowym każda minuta jest na wagę złota, a większa liczba spotkań z klientami przyczynia się do możliwości zwiększania zarobków liderów i dystrybutorów. W Polsce powiedzenie czas to pieniądz nabiera jeszcze większego znaczenia, ponieważ przedsiębiorca w naszym kraju rzeczywiście pracuje… 13 miesięcy w roku! Nic dziwnego, iż Wirtualna Asystentka to dla niego prawdziwy skarb. Już od 500 zł miesięcznie odciąży Cię m.in. w:

  • prowadzeniu profili w mediach społecznościowych,
  • pisaniu artykułów i ogłoszeń,
  • prowadzeniu blogów,
  • przygotowaniu mailingów,
  • tworzeniu e-booków,
  • profesjonalnej korekcie materiałów,
  • prowadzeniu i moderowaniu strony internetowej,
  • przygotowaniu ulotek, plakatów, bannerów,
  • umawianiu spotkań i zapraszaniu na wydarzenia,
  • informowaniu o spotkaniach,
  • dodawaniu ogłoszeń rekrutacyjnych na portale o pracy,
  • wyszukiwaniu i zamawianiu noclegów na wyjazdy firmowe,
  • zamawianiu kuriera, wysyłce dokumentów lub produktów.

Zatrudnij wirtualną asystentkę

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i dopełnisz kilku prostych formalności, a następnie podpiszesz obustronną umowę o poufności. Wtedy za odciążanie Cię z każdego zadania, które zechcesz zlecić, będzie odpowiedzialna jedna z naszych Wirtualnych Asystentek. Jej usługi są dużo tańsze niż pracownik zatrudniony nawet na pół etatu. Ponadto każda ze współpracujących z nami indywidualnych konsultantek doskonale zna specyfikę branży MLM i sprzedaży bezpośredniej, a także zagadnień związanych z marketingiem, sprzedażą i NLP! Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, zapoznaj się z listą pytań najczęściej zadawanych przez naszych klientów.

Opieka nad WordPress dla stron firmowych

Pakiet podstawowy

Pakiet optymalny

Pakiet premium

Umów się na konsultację

Opowiedz nam o swoim biznesie i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Administratorem Twoich danych osobowych jest JB Business Group sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jedności Narodowej 55-57/7 50-262 Wrocław.

Zaopiekujemy się Twoją stroną

Napisz do nas – umówimy się na krótką rozmowę i opowiemy Ci, jak dokładnie zatroszczymy się o Twoją stronę na WordPress.

Administratorem Twoich danych osobowych jest JB Business Group sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jedności Narodowej 55-57/7 50-262 Wrocław.