Współpraca z Wirtualną Asystentką – 10 zalet

Spis treści:

Współpraca z Wirtualną Asystentką

Wirtualna Asystentka to – jak sama nazwa wskazuje – pracownik, który zdalnie wykonuje powierzone mu obowiązki, najczęściej rozliczając się na podstawie przeznaczonego na nie czasu. Co to oznacza w praktyce dla pracodawcy? Dowiedz się, co daje współpraca z Wirtualną Asystentką. Poznaj 10 zalet! 

1. Wirtualna Asystentka to cały zespół pracowników

Zatrudniając tradycyjnego pracownika zyskujesz dostęp do umiejętności i kompetencji tylko jednej osoby. Decydując się na współpracę z nami masz możliwość korzystania z pomocy całego zespołu: specjalistów od marketingu, grafików, redaktorów, a także sekretarek.

2. Nad Twoimi zadaniami pracuje cały zespół, ale Ty kontaktujesz się tylko z jedną osobą

Pamiętasz ostatni większy projekt nad którym pracowałeś? Niezależnie od tego, czy było to wykonanie materiałów reklamowych czy zorganizowanie konferencji firmowej, na pewno dopięcie wszystkiego na ostatni guzik wymagało kontaktu z wieloma osobami. Skoordynowanie pracy kilku lub kilkunastu współpracowników kosztuje sporo czasu i nerwów. Wirtualna Asystentka Cię w tym wyręczy. Współpracując z nami kontaktujesz się tylko z jedną osobą, która nadzoruje pracę nad całym projektem.

3. Współpraca z Wirtualną Asystentką to oszczędność czasu…

40 dodatkowych godzin w miesiącu – tyle czasu zajmuje praca na cały etat i dokładnie tyle wolnego zyskasz decydując się na zatrudnienie Wirtualnej Asystentki!

4. … pieniędzy

Wirtualna Asystentka nie wymaga zatrudnienia na klasyczną umowę, co znacząco obniża koszty związane z przyjęciem nowego pracownika. 3881 zł to suma, którą zaoszczędzisz miesięcznie na ZUS.\n

5. … i miejsca!

W przeciwieństwie do tradycyjnego pracownika, Wirtualna Asystentka nie wymaga przygotowania stanowiska pracy. Jak sama nazwa wskazuje, pracuje ona zdalnie, używając do tego własnego sprzętu.

6. Wirtualna Asystentka nie traci Twojego czasu

Wirtualna Asystentka pozostaje do Twojej dyspozycji 8 godzin dziennie, ale nie pobiera wynagrodzenia za czekanie w gotowości na kolejne zlecenie. Na początku współpracy wybierasz pakiet godzinowy – 10, 25 lub 40 godzin do wykorzystania w ciągu 30 dni. Wirtualna Asystentka realizuje powierzone jej zadania w ramach pakietu, a Ty płacisz tylko za czas poświęcony istotnym dla Ciebie sprawom.

7. Możesz szybko kontrolować postępy w realizacji zadań

Już na samym początku współpracy z nami otrzymasz dostęp do naszego systemu planowania działań. Dzięki temu rozwiązaniu na bieżąco będziesz mógł kontrolować, na jakim etapie znajdują się poszczególne zadania, które przekazałeś swojej Wirtualnej Asystentce.

8. Wirtualna Asystentka jest również Twoim doradcą

Słowa “wirtualna asystentka” przywodzą Ci na myśl osobę, która wykonuje drobne czynności jak odpisanie na maila lub wysłanie przesyłki? Nic bardziej mylnego! Korzystając z naszych usług zyskujesz pomoc całego zespołu profesjonalistów. Oni nie tylko wykonają powierzone zadania, ale też doradzą optymalne rozwiązania, które pozwolą zaoszczędzić Twój czas i pieniądze lub/oraz poprawią efekty Twoich działań.

9. Nie wiążesz się długoterminową umową.

Umowa obejmuje jeden miesiąc. Zawiera klauzule o jej przedłużeniu na wyraźne życzenie klienta. Oznacza to, że po miesiącu możesz śmiało zrezygnować lub zdecydować się na inny pakiet. Z doświadczenia wiemy jednak, że pomoc Wirtualnej Asystentki uzależnia !

10. Wystarczy jeden telefon

Jeden telefon – tylko tyle dzieli Cię od uzyskania zasłużonego czasu wolnego. Wieczór z rodziną, aktywny wypoczynek, a może błogie leniuchowanie? Na co przeznaczysz dodatkowe 40 godzin w miesiącu? Zadzwoń do nas i już dziś przekaż nam pierwsze zadanie: 725 041 401.

Opieka nad WordPress dla stron firmowych

Pakiet podstawowy

Pakiet optymalny

Pakiet premium

Umów się na konsultację

Opowiedz nam o swoim biznesie i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Administratorem Twoich danych osobowych jest JB Business Group sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 Wrocław.

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Zaopiekujemy się Twoją stroną

Napisz do nas – umówimy się na krótką rozmowę i opowiemy Ci, jak dokładnie zatroszczymy się o Twoją stronę na WordPress.

Administratorem Twoich danych osobowych jest JB Business Group sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jedności Narodowej 55-57/7 50-262 Wrocław.