W MLM musisz pracować 7 dni w tygodniu. Wirtualna Asystentka Cię odciąży

Spis treści:

MLM

Efektywna praca to konieczność w każdym biznesie, zwłaszcza MLM. Dlatego Wirtualna Asystentka to konieczna pomoc dla przedsiębiorcy, którym jest każda osoba działająca w marketingu sieciowym. Jeżeli skutecznie nie sprzeda produktu lub usługi, nie zarobi nawet złotówki. Nic dziwnego, że w takim przypadku najlepsi dystrybutorzy muszą skupić się wyłącznie na wykonywaniu najważniejszych obowiązków związanych z prowadzeniem firmy. Jak to zrobić?

Praca w piątek, świątek i niedzielę


Prowadzenie własnej firmy, szczególnie w Polsce, kojarzy się z pracą w piątek, świątek i niedzielę. Taka jest też rzeczywistość większości dystrybutorów MLM. Zwłaszcza, jeżeli nie posiadają wystarczająco rozbudowanych struktur. W takim przypadku, aby odnieść sukces w marketingu sieciowym, wielu konsultantów musi pracować 7 dni w tygodniu po kilkanaście godzin na dobę.

Jednak aby działania były efektywne, pracę należy odpowiednio rozplanować. Bez wątpienia do najważniejszych zadań dystrybutora należą spotkania z klientami, networking oraz rozwijanie umiejętności sprzedażowych i interpersonalnych. W skutecznym ich zaplanowaniu pomocne będą wskazówki Laury Vanderkam, ekspertki od zarządzania czasem.

Umiejętnie planuj zadania


Aby każdy dzień wykorzystać możliwie najefektywniej, Vanderkam sugeruje pierwszą godzinę pracy przeznaczyć na wykonanie najważniejszych i najtrudniejszych obowiązków. Z kolei gdy już przyzwyczaimy się do takiego rytmu, tę technikę najlepiej stosować przez cały poniedziałek.

W rezultacie praca od wtorku do czwartku powinna upłynąć nam zarówno znacznie sprawniej, jak i przyjemniej. Z kolei piątek ekspertka radzi poświęcić na planowanie przyszłego tygodnia:

Większość z nas w piątek po południu myśli już tylko o weekendzie. Dlatego zamiast zmuszać się wtedy do pracy nad raportem czy projektem, lepiej poświęcić ten czas na planowanie kolejnego tygodnia.

Zdaniem Vanderkam warto również część obowiązków wykonywać w weekendy. Wystarczy poświęcić na pracę kilka godzin w sobotę rano czy niedzielę wieczorem:

Mogą być doskonałym czasem na myślenie i pracę nad bardziej wymagającymi intelektualnie zadaniami, szczególnie jeśli nie wymagają one udziału innych osób. W weekend współpracownicy nie będą nas rozpraszać. Dzięki temu, jeśli dobrze rozplanujesz pracę, w tygodniu będziesz wychodzić z biura wcześniej.

Reklama dźwignią handlu


Z pewnością rady Vanderkam okażą się pomocne dla przedsiębiorców z branży MLM w realizacji priorytetowych zadań związanych z rozwojem ich biznesów. Jednak to zdecydowanie za mało! Marketing sieciowy to bardzo konkurencyjna branża. Z roku na rok przybywa dystrybutorów. Jak wynika z danych Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, w 2016 roku w tym sektorze działało blisko 955 tys. osób.

W efekcie aby nie przegrać walki z konkurencją – firmy, liderzy oraz dystrybutorzy są zmuszeni prowadzić intensywne działania marketingowe w Internecie oraz w mediach społecznościowych. Jednak jak mają znaleźć na to czas, gdy na spotkania z klientami, networking czy udział w szkoleniach poświęcają cały tydzień?

W realizacji tych zadań już od 500 zł miesięcznie wyręczy ich Wirtualna Asystentka! To realna oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Masz jakiekolwiek wątpliwości? To skontaktuj się z nami lub sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania. Przekonaj się jakie to proste! Po dopełnieniu kilku formalności, indywidualna konsultantka będzie do Twoich usług!

Opieka nad WordPress dla stron firmowych

Pakiet podstawowy

Pakiet optymalny

Pakiet premium

Umów się na konsultację

Opowiedz nam o swoim biznesie i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Administratorem Twoich danych osobowych jest JB Business Group sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 Wrocław.

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Zadbamy o Twoją stronę na Wordpressie

Napisz do nas – umówimy się na krótką rozmowę i opowiemy Ci, jak dokładnie zatroszczymy się o Twoją stronę na WordPress.

Administratorem Twoich danych osobowych jest JB Business Group sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jedności Narodowej 55-57/7 50-262 Wrocław.