kompleksowa opieka nad rozwojem twojej firmy

Porządkujemy marketingowy chaos i pomagamy małym markom zabłysnąć

W Twojej firmie nie ma miejsca dla działu marketingu i zatrudnianie nowych pracowników?
Tworzysz wartościowe produkty i usługi, o których świat słyszy za mało… lub wcale?
Chcesz podkręcić wizerunek swojej firmy, pozyskać nowych klientów i realizować swoje biznesowe marzenia, ale… brakuje Ci czasu?

Od 6 lat przeprowadzamy mikro i małe przedsiębiorstwa przez marketingową dżunglę.

Pomagamy budować spójne strategie rozwoju marek, kompleksowo realizujemy działania promocyjne i tworzymy piękne i skuteczne projekty graficzne. Wszystko po to, żeby Twoja firma mogła zabłysnąć, a Ty – odetchnąć z ulgą.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Jak pracujemy?

Wybierz swój model współpracy

Pakiety godzinowe

Nie musisz ciągle zerkać do skrzynki – odpowiemy na Twoje maile i przekażemy Ci tylko te, które naprawdę się liczą.

stała współpraca

Ty mówisz jaki efekt chcesz uzyskać, a my projektujemy skuteczne teksty i grafiki oraz dobieramy najlepsze ustawienia.

współpraca projektowa

Napiszemy dla Ciebie ebooka na dowolny temat, a potem wydamy go tak pięknie, że Twoim klientom spadną kapcie z wrażenia!

marketing na godziny

Dokładnie takie, jakiego potrzebujesz. Zrobimy dla Ciebie projekt wymarzonego logo, które nada charakter Twojej marce.

Portfolio

zobacz nasze dotychczasowe projekty

Wirtualna Asystentka Nowa strona główna
Wirtualna Asystentka Nowa strona główna
Wirtualna Asystentka Nowa strona główna
Wirtualna Asystentka Nowa strona główna

Historie klientów

Wybierz swój model współpracy

Angielski po polsku

Klient chce rozwijać biznes online i budować zaangażowaną społeczność wokół nauki języka angielskiego. Początkowo tworzymy spójną identyfikację wizualną oraz poprawiamy stronę internetową. Dzięki intensywnej współpracy i przygotowaniu odpowiedniej strategii, w ciągu 4 miesięcy fanpage rośnie z 500 do 10 000 fanów. Każdy live na profilu gromadzi setki reakcji i komentarzy. Liczba osób zapisanych do newslettera szybuje – od mniej niż 100 do ponad 1000.

Zaufaj położnej

Położna z Trójmiasta zgłasza się do nas, ponieważ rozbudowuje swoje kursy w szkole rodzenia. Potrzebuje osoby do obsługi zapisów, telefonów i zapytań mailowych, a także do organizacji samych kursów – znalezienie odpowiedniej sali, zaproszenie prelegentów itp. Od czasu do czasu potrzebuje też wsparcia w przygotowaniu postów czy obsługi wydarzeń na Facebooku. Z czasem szkoła tak się rozrasta, że pojawia się konieczność zatrudnienia kogoś na miejscu.

BaleiDetale.pl

Sławek prowadzi największy w Polsce blog na temat domów z bali i co miesiąc prowadzi dla swojej społeczności bezpłatny webinar edukacyjny. By zgromadzić jak największą publiczność na jeden z webinarów, przygotowaliśmy dla niego dobrze przemyślaną stronę zapisu, stworzyliśmy kreacje reklamowe oraz mailingi do istniejącej już bazy odbiorców. Dzięki temu, wydając mniej niż 100 zł na reklamę w mediach społecznościowych, pozyskaliśmy 300 uczestników webinaru, a aż 50% z nich obejrzało go na żywo.

TwojeStrony.info

Marek zgłasza się do nas, ponieważ potrzebuje prostej strony internetowej. Chce zrobić coś ciekawego dla regionalnej społeczności ze Śląska. Budujemy stronę, uczymy go w jaki sposób samodzielnie dodawać wpisy i delikatnie redagować treści, ponieważ chce to robić we własnym zakresie. Opiekujemy się stroną i aktualizujemy ją. Stoi ona na naszych serwerach, więc kiedy Marek potrzebuje interwencji technicznej czy w wygląd strony, zgłasza się do nas. Ma gwarancję bezpieczeństwa, że strona jest pod dobrą opieką, jest na bieżąco aktualizowana i że dbamy o przedłużanie hostingu i domeny.

Umów się na konsultację

Opowiedz nam o swoim biznesie i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Administratorem Twoich danych osobowych jest JB Business Group sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 Wrocław.

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.