fbpx
Potrzebujesz zaufanego i doświadczonego współpracownika? A może tylko doraźnej pomocy w wyjątkowych sytuacjach? Wybierając Wirtualną Asystentkę sam decydujesz, jakie zadania mamy dla Ciebie zrealizować oraz przez ile godzin w miesiącu potrzebujesz naszego wsparcia.JAK DZIAŁAMY?


Wybierz pakiet godzinowy
Wybierz pakiet godzinowy, z którego chcesz skorzystać. Do wyboru masz pakiet 10 godzin, 22 godziny lub 35 godzin. Po dopełnieniu formalności i podpisaniu obustronnej umowy o poufności, zostaje Ci przydzielona jedna z naszych Wirtualnych Asystentek. To ona będzie odpowiedzialna za kontakt z Tobą i odciążanie Cię z każdego zadania, które zechcesz jej zlecić. Nie wiążesz się żadną długoterminową umową. Umowę możesz wypowiedzieć w dowolnym momencie. Zawsze też możesz zmienić pakiet na inny, mniejszy lub większy, lub jeśli zechcesz możesz zrezygnować z kontynuacji.
Poznajmy się lepiej
Twoja Wirtualna Asystentka niezwłocznie po podpisaniu umowy skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na rozmowę telefoniczną lub – jeśli wolisz – na Skype. Będziecie mieli czas, aby poznać się lepiej. Opowiesz jej o zadaniach, które będziesz jej powierzał, a ona zada niezbędne pytania. Dowie się wszystkiego, co jest konieczne do profesjonalnego wykonania pracy.
Bądźmy w kontakcie
Poznaliście się już, więc Twoja Wirtualna Asystentka może wykonać pierwsze zadanie. Jakie? Umawianie spotkań, prowadzenie mediów społecznościowych, przygotowanie mailingu, przeprowadzenie wywiadu, zakupy online i wiele innych. Wszystko ustalicie podczas pierwszej rozmowy, a Twoja Wirtualna Asystentka będzie w stanie wiele ci podpowiedzieć Jeśli coś dodatkowego przyjdzie ci do głowy będziesz wpisywać dodatkowe zadania w nasz CRM (Wszystko zostanie ci wyjaśnione w trakcie rozmowy). W rzeczywistości nad realizacją zadania pracuje cały redakcyjny zespół, a Wirtualna Asystentka jest Twoim indywidualnym opiekunem. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie: grafice, marketingu, copywritingu, redakcji, korekcie czy WordPress.
Zadanie wykonane!
Na bieżąco masz dostęp do wszystkich wykonywanych zadań i rozliczeń godzinowych. Korzystamy z wewnętrznego CRM, który jest bardzo prosty w obsłudze możesz więc podglądać stopień zaawansowania każdego zadania. Poza tym Wirtualna Asystentka informuje cię o wszystkich działaniach. Zadanie wykonane? Podpowiemy ci jakie może być kolejne!

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?


Łączymy wszystkie poniższe usługi. Jeśli np. poprosisz nasz o przygotowanie ebooka to profesjonalnie go napiszemy i zredagujemy, przygotujemy graficznie zgodnie z najnowszymi trendami, jeśli będziesz chciał go wydrukować przygotujemy ebook do składu, a nawet go wydrukujemy w zaprzyjaźnionej drukarni, gdzie mamy wynegocjowane specjalne warunki. Jeśli będziesz chciał ebook sprzedać - profesjonalnie wypromujemy to narzędzie w social media i przygotujemy Landing Page do sprzedaży zintegrowane z systemem płatności. Nasze usługi są kompleksowe. Działamy planując już kilka kroków do przodu!


Social media

Profesjonalne prowadzenie Twojego Fanpage, przygotowanie zaawansowanych grafik i kampanii, pozyskiwanie fanów itp.


Concierge

Zakupy online, zamawianie prezentów, zamawianie kwiatów, przypominanie o ważnych datach, rezerwacja biletów, porównywanie ofert itp.

Grafika

Przygotowanie: prezentacji, materiałów reklamowych, logotypów, wizytówek, broszur, katalogów, ebooków, skład do druku itp.


Działania online

Tworzenie stron www, marketing szeptany, pozyskiwanie leadów, obsługa sklepów internetowych, obserwacja konkurencji itp.

Profesjonalna redakcja

Copywriting, pisanie pod pozycjonowanie, tworzenie zaawansowanych treści, artykułów na bloga, ebooków, redakcja tekstów itp.


Administracja

Prowadzenie kalendarza, umawianie spotkań, obsługa skrzynki mailowej i telefonu służbowego, sporządzanie umów, wystawianie faktur itp.


Nie musisz wierzyć nam na słowo!

Zobacz gotowe realizacje oraz poznaj historie naszych klientów!


Oferta, która przykuwa wzrok!

MARKETING NICHE

Maciej jest dyrektorem młodej firmy MLM. Zadbał o dobrą ofertę, ale nie umie przedstawić jej w atrakcyjny sposób...

SPRAWDŹ

Miły głos na automatycznej sekretarce

MARKETING NICHE

Joanna potrzebuje ładnego damskiego głosu nagranego na firmowej sekretarce. Pech chciał, że w głównej siedzibie pracują sami mężczyźni!

SPRAWDŹ

Pomoc w sporządzaniu pism i umów

MARKETING NICHE

Grzegorz, prowadząc swój biznes, jest w ciągłych rozjazdach. Brakuje mu czasu, żeby wystawiać swoim kontrahentom faktury w określonym terminie i sporządzać umowy.

SPRAWDŹ
Chcesz zostać naszym klientem? Napisz do nas! Skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów współpracy
Twoja wiadomość została wysłana.
Wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie