fbpx


BLOG WIRTUALNEJ ASYSTENTKI

Codzienna porcja sprawdzonych porad i najlepszych inspiracji!


09

Mar 2018

0

Skuteczna promocja Twojego biznesu. Jak reklamować małą firmę?

Powiedzenie, że reklama jest dźwignią handlu, pewnie Cię nie zaskoczy. A co jeśli dodamy, że nawet z niewielkim budżetem możesz reklamować się skutecznie?

Więcej

02

Mar 2018

0

Jak mówić, żeby Twoi pracownicy Cię słuchali? Poznaj nasze sposoby na lepszą komunikację w firmie.

Świetny kontakt z pracownikami niewątpliwie ułatwia codzienne życie. Jak komunikować się z zatrudnionymi ludźmi, aby stworzyć pozytywną atmosferę sprzyjającą wspólnemu osiąganiu zamierzonych celów? Poznaj nasze sposoby na lepszą komunikację w firmie.

Więcej

09

Lut 2018

0

Jak zbudować skuteczny proces sprzedaży w małej firmie?

Wszyscy jesteśmy sprzedawcami. Jeśli jednak chcemy sprzedawać skutecznie, powinniśmy zadbać o opracowanie pewnych zasad. Proces sprzedaży – co to takiego, ile powinien mieć kroków i jak go stworzyć?

Więcej

07

Lut 2018

0

“Po co mi landing page?” - czyli co potrafi strona lądowania i jak ją zaprojektować.

Prawdopodobnie miałeś z nimi styczność wiele razy, nawet o tym nie wiedząc. Czym są landing pages, a przede wszystkim - jak mogą wpłynąć na Twoje wyniki marketingowe? Po odpowiedzi zapraszamy do lektury artykułu.

Więcej

02

Sty 2018

0

Pomoc w kreowaniu własnej marki

Monika jest liderem MLM. Chce stać się bardziej rozpoznawalna w branży i zbudować markę eksperta w swojej dziedzinie, a w efekcie – więcej rekrutować. Nie wie, od czego powinna zacząć. Dowiedz się jak pomogła jej Wirtualna Asystentka!

Więcej

20

Gru 2017

0

Marka małej firmy. Dlaczego jej potrzebujesz?

Coca Cola, Adidas, Disney. Co łączy te różne, a jednak w pewien sposób podobne koncerny? Silna marka, która potrzebna jest także Tobie. Nawet, jeśli nie pływasz (jeszcze!) wśród grubych ryb, powinieneś zadbać o to, jak postrzegają Cię przyszli i aktualni klienci oraz partnerzy. Marka małej firmy – co warto o niej wiedzieć?

Więcej

12

Gru 2017

0

Wirtualna Asystentka - 10 zalet korzystania z pomocy zdalnej

Wirtualna Asystentka to - jak sama nazwa wskazuje - pracownik, który zdalnie wykonuje powierzone mu obowiązki, najczęściej rozliczając się na podstawie przeznaczonego na nie czasu. Co to oznacza w praktyce dla pracodawcy? Przedstawiamy 10 zalet korzystania z usług Wirtualnej Asystentki!

Więcej

05

Gru 2017

0

Czy warto przekształcić profil prywatny w stronę na Facebooku?

Czasami osobisty profil na Facebooku przestaje wystarczać. Sprawdź, jak przekształcić profil prywatny w stronę i u kogo sprawdzi się takie rozwiązanie.

Więcej

02

Gru 2017

0

Firmowa gazetka

Daniel chce wydać gazetkę firmową, która wesprze jego pracowników w rozwoju kompetencji i poinformuje o nowościach. Jednak zupełnie nie ma pomysłu na to, jak powinna wyglądać. Dowiedz się jak Wirtualna Asystentka pomogła mu uporać się z tym zadaniem.

Więcej

28

Lis 2017

0

Jak pozyskać nowych klientów? Wypróbuj geotargetowanie

Geotargetowanie to nowa twarz marketingu, która pozwoli Ci dotrzeć do klientów w zupełnie nowym wymiarze. Prowadzisz lokalny biznes? To rozwiązanie szczególnie dla Ciebie!

Więcej

23

Lis 2017

0

Jak przeistoczyć biznes po godzinach w jedyne źródło zarobku?

Od jakiegoś czasu po godzinach rozwijasz swój własny biznes, zyski rosną, a Ty czujesz, że to właściwy moment, aby uczynić z niego swoje główne zajęcie? Podpowiadamy jak zabrać się za to krok po kroku.

Więcej

20

Lis 2017

0

Oferta, która przykuwa wzrok!

Maciej jest dyrektorem młodej firmy MLM. Zadbał o dobrą ofertę, ale nie umie przedstawić jej w atrakcyjny sposób. Dowiedz się jak Wirtualna Asystentka pomogła mu rozwiązać jego problem.

Więcej

14

Lis 2017

0

Wirtualna Asystentka – kim jest i na czym polega jej praca

Wirtualna Asystentka - kim jest, czym się zajmuje i w jaki sposób może pomóc przedsiębiorcy w osiąganiu jego celów biznesowych?

Więcej

07

Lis 2017

0

Jak zdobywać rzetelną wiedzę o biznesie?

Badania wskazują, że co trzeci przedsiębiorca jako powód swoich niepowodzeń biznesowych podaje brak wiedzy na tematy zarządzania, marketingu itp. Wniosek jest prosty - rozwój i dokształcanie się jest ciągle istotne.

Więcej

02

Lis 2017

0

Zarządzanie social media

Natalia zarządza firmą marketingu sieciowego. Chce, aby ktoś w profesjonalny sposób poprowadził jej komunikację na Facebooku – oczekuje jednak dużej znajomości branży MLM. Dowiedz się jak Wirtualna Asystentka pomogła jej rozwiązać ten problem!

Więcej

31

Paź 2017

0

Skuteczny email marketing w Twojej firmie. 9 błędów popełnianych przy tworzeniu mailingu

Skuteczny email marketing to klucz do większej sprzedaży i dobrych relacji z klientami. Zobacz, jakich błędów w email marketingu unikać!

Więcej

23

Paź 2017

0

Pokonaj stres w 15 minut! Poznaj szybkie metody rozładowania napięcia w pracy

Stres w miejscu pracy to codzienność dla wielu osób. Dowiedz się, jak błyskawicznie się z nim uporać!

Więcej

11

Paź 2017

0

Jak zarabiać przez internet?

Telepraca, praca online, e-praca - to w Polsce zjawisko dopiero zyskujące popularność. Może mieć różne oblicza: być alternatywą, zajęciem dodatkowym albo stałym źródłem utrzymania. Ale właściwie jak to się dzieje, że praca zarobkowa jest możliwa bez wychodzenia z domu? Jak zarabiać przez Internet?

Więcej

03

Paź 2017

0

Jak prowadzić blog firmowy?

Marketing internetowy to niekwestionowany król w dziedzinie komunikacji marki! Jak prowadzić blog firmowy tak, aby poświęcony na to czas zaowocował doskonałymi rezultatami? Oto kilka wskazówek!

Więcej

02

Paź 2017

0

Analiza konkurencji

Martyna planuje założenie własnej firmy MLM. Przygotowuje się na spotkanie z potencjalnymi inwestorami, którzy wymagają od niej analizy konkurencji. Martyna nie ma jednak czasu, żeby się tym zająć. Dowiedz się jak pomogła jej Wirtualna Asystentka.

Więcej

20

Wrz 2017

0

Jak wyznaczać priorytety? Kilka kroków do skutecznego zarządzania czasem

Doba ma tylko 24 godziny – z pewnością już nie raz się o tym dotkliwie przekonałeś. Nawet w natłoku obowiązków czas nie chce chociaż na chwilę stanąć w miejscu. Deadliny nas gonią, stres jest coraz większy, a realizacja zadań pozostaje w tyle. Co z tym zrobić? Zacznij od opracowania dobrego planu i określenia priorytetów. 

Więcej

20

Wrz 2017

0

Jak promować małą firmę w Internecie?

Właściciele małych firm często obawiają się, że przy ograniczonym budżecie oraz niewielkiej znajomości technik marketingu internetowego, promowanie ich działalności w sieci może okazać się niemożliwe. Błąd! Dzisiaj pokażemy ci jak skutecznie promować małą firmę w Internecie.

Więcej

20

Wrz 2017

0

Skuteczna komunikacja w social media

Jak nie zginąć w gąszczu nowości i skutecznie się komunikować, docierając do grupy docelowej? Zdradzamy kilka tricków!

Więcej

20

Wrz 2017

0

Monitoring konkurencji – wszystko, co musisz wiedzieć

Niezależnie od skali przedsięwzięcia niezwykle istotne jest, aby prowadzić monitoring konkurencji, zarówno przed rozpoczęciem działalności — w celu penetracji rynku, jak i w trakcie. Zdradzamy, jak skutecznie to robić i dlaczego to takie ważne.

Więcej

20

Wrz 2017

0

Business dress code

Choć mówi się, że nie szata zdobi człowieka, w niektórych sytuacjach ubiór może odegrać decydującą rolę. Wystarczy zapoznać się z podstawowymi zasadami business dress code, a następnie konsekwentnie stosować je w praktyce.

Więcej

20

Wrz 2017

0

10 sposobów na efektywne rozpoczęcie dnia

Twój budzik dzwoni już od pół godziny, regularnie co pięć minut, a Ty nadal nie potrafisz zwlec się z łóżka. Kolejne pół godziny spędzasz w łazience i ostatecznie wybiegasz z domu bez śniadania, przeczuwając spóźnienie. Brzmi znajomo?

Więcej

20

Wrz 2017

0

Procter & Gamble: Wirtualna Asystentka jest efektywniejsza od tradycyjnej sekretarki!

Menedżerowie Procter & Gamble doszli do wniosku, że Wirtualna Asystentka jest efektywniejsza od tradycyjnej sekretarki – do niedawna jednej z kluczowych osób w strukturze każdej firmy. Dlaczego?

Więcej

20

Wrz 2017

0

Boom na pracę zdalną. MLM jej zalety odkrył dawno temu

W ostatnim czasie do Polski dotarła moda na pracę zdalną. Coraz więcej firm dostrzega duże zalety elastycznych form zatrudnienia, które wpływają na zadowolenie pracowników. Tymczasem wykonywanie zawodowych obowiązków poza siedzibą przedsiębiorstwa to od lat standard w marketingu sieciowym. Bowiem w MLM efektywność nie zależy od liczby godzin spędzonych za biurkiem, lecz od skutecznej sprzedaży produktów lub usług.

Więcej

20

Wrz 2017

0

W MLM musisz pracować 7 dni w tygodniu. Wirtualna Asystentka Cię odciąży

Efektywna praca to konieczność w każdym biznesie, zwłaszcza MLM. Dlatego Wirtualna Asystentka to konieczna pomoc dla przedsiębiorcy, którym jest każda osoba działająca w marketingu sieciowym.

Więcej

20

Wrz 2017

0

Tajemnica efektywności przedsiębiorcy: Traktuj tydzień jak 168 godzin, a nie 7 dni

Dla przedsiębiorcy nienormowany czas pracy to chleb powszedni. Aby wykorzystać tydzień w pełni efektywnie, należy go traktować nie jako 7 dni, a 168 godzin – radzi Laura Vanderkam, autorka książek o produktywności. Inaczej możemy wpaść w „pułapkę 24 godzin”. A jak wiadomo w biznesie, szczególnie w MLM, czas to pieniądz!

Więcej

20

Wrz 2017

0

Asystentka idealna? Asystentka Wirtualna!

„Uważam, że jeżeli szanujesz swój czas i masz nadmiar obowiązków, to powinieneś zatrudnić asystentkę. Być może będzie to cały etat, być może pół, ale musisz wiedzieć, że taka osoba wykona za Ciebie 80% zadań, których nie musisz robić osobiście, i – co ważne – zrobi to dużo lepiej niż Ty sam” – pisze Daniel Kubach w swojej nowej książce pt. „Sztuka efektywności osobistej”.

Więcej

20

Wrz 2017

0

Rusz z miejsca i znajdź pracę marzeń

Pewnego dnia zostanę własnym szefem… Jeszcze im wszystkim pokażę… Jak tylko wygram w totolotka, rzucam tę pracę… Czy często powtarzasz sobie w myślach takie słowa?

Więcej

20

Wrz 2017

0

Góry lodowe – emocjonalne bariery, które oddzielają Cię od sukcesu

Często okazuje się, że tym, co tak naprawdę powstrzymuje nas przed podjęciem prawdziwego działania, są nieuświadomione lęki i bariery zbudowane z wpajanych nam przez lata przekonań – prawdziwe góry lodowe, zdolne zatopić niejednego Titanica. Jak sobie z nimi radzić?

Więcej

20

Wrz 2017

0

Przyzwyczajenia, które mogą zniweczyć zawodowy sukces

Nie wystarczy pielęgnować dobre nawyki, jeśli jednocześnie nie pozbędziemy się starych, zakorzenionych przyzwyczajeń, które często uniemożliwiają osiągniecie pełni szczęścia, negatywnie odbijają się na przebiegu kariery zawodowej lub nawet niweczą zawodowy sukces. Oto kilka z nich – sprawdź, czy nie padłeś ich ofiarą!

Więcej

20

Wrz 2017

0

Praca zdalna. Zobacz, jak robić to dobrze

Praca z domu na początku wydaje się być wspaniałym rozwiązaniem – oszczędzasz czas i pieniądze na dojazdy, sam ustalasz godziny swojej pracy, w każdej chwili możesz zrobić sobie przerwę, możesz pracować siedząc na ulubionej kanapie, w piżamie… plusów jest wiele. Po pewnym czasie pojawiają się jednak minusy...

Więcej

20

Wrz 2017

0

Jak wykorzystać porażki, aby odnieść sukces

Prawidłowe przeżywanie i wykorzystywanie porażek jest prawdziwą sztuką. Opanowali ją prawdziwi ludzie sukcesu, którzy nie boją się ryzykować. Co więcej, potrafią od czasu do czasu stracić wszystko i budować od nowa.

Więcej

20

Wrz 2017

0

Delegowanie zadań, czyli jak i kiedy dzielić odpowiedzialność w pracy

Dzielenie się zadaniami czy obowiązkami nie jest jednak łatwą sprawą, a wielu menadżerów poległo na nim z kretesem. Każdy zarządzający – nawet najmniejszym zespołem – staje w obliczu kilku wyzwań, którym musi stawić czoła, aby osiągnąć pożądany i satysfakcjonujący wszystkich efekt, czyli sprawnie działający i zadowolony zespół.

Więcej

20

Wrz 2017

0

Pięć sposobów na dobre wykorzystywanie czasu

 Termin „zarządzanie” robi ostatnio niezwykłą karierę. Zarządzamy wszystkim – zasobami ludzkimi, jakością, wiedzą, ryzykiem, emocjami, stresem, środowiskiem, kulturą, czasem… Właśnie, czy czasem można tak naprawdę zarządzać? A może tylko nam się wydaje, że potrafimy nad nim zapanować?

Więcej

02

Wrz 2017

0

Pomoc w sporządzaniu pism i umów

Grzegorz, prowadząc swój biznes, jest w ciągłych rozjazdach. Brakuje mu czasu, żeby wystawiać swoim kontrahentom faktury w określonym terminie i sporządzać umowy. Dowiedz się jak Wirtualna Asystentka pomogła mu uporać się z jego problemem!

Więcej

02

Mar 2017

0

Miły głos na automatycznej sekretarce

Joanna potrzebuje ładnego damskiego głosu nagranego na firmowej sekretarce. Pech chciał, że w głównej siedzibie pracują sami mężczyźni! Dowiedz się jak Wirtualna Asystentka pomogła Joannie rozwiązać jej problem!

Więcej

02

Sty 2017

0

Niezapomniana impreza firmowa

Mariusz chce zorganizować wyjątkową imprezę firmową dla swoich współpracowników. Niestety w nawale codziennych obowiązków, brakuje mu na to czasu. Dowiedz się jak pomogła mu Wirtualna Asystentka

Więcej