fbpx

 

„Uważam, że jeżeli szanujesz swój czas i masz nadmiar obowiązków, to powinieneś zatrudnić asystentkę. Być może będzie to cały etat, być może pół, ale musisz wiedzieć, że taka osoba wykona za Ciebie 80% zadań, których nie musisz robić osobiście, i – co ważne – zrobi to dużo lepiej niż Ty sam” – pisze Daniel Kubach w swojej nowej książce pt. „Sztuka efektywności osobistej”. Dlaczego zatrudnienie asystentki jest według Mistrza Efektywności istotne dla rozwoju biznesu? Ponieważ każdego dnia pojawia się wiele spraw, które wymagają Twojej uwagi i skutecznie odsuwają Cię od zarabiania pieniędzy. Jeśli naprawdę skoncentrujesz się na tym co robisz, każdy dzień przybliży Cię do realizacji zaplanowanego celu. Aby skupić się na nim w pełni, powinieneś wyeliminować rozpraszacze – działania mające niewielką wartość dla Ciebie jako sprzedawcy. Właśnie one sprawiają, że niepotrzebnie tracisz czas, zapominając o tym, co najważniejsze. Oczywiście, że każda z tych czynności zabiera tylko „10 minut”, ale wykonujesz ją 10 razy w ciągu tygodnia; w sumie drastycznie obniżają Twoją wydajność.

Jakie to czynności?

Oto kilka typowych działań o małej wartości – koniecznych do wykonania, ale nie przynoszących realnych dochodów: administrowanie biurem, umawianie spotkań, prowadzenie social mediów, przygotowywanie prezentacji, pisanie artykułów, korekta materiałów, przygotowanie i wysyłka newslettera… Ta lista może ciągnąć się bez końca.

Zlecenie komuś zadań do wykonania wiąże się z zatrudnieniem pracownika i to nie jednego, a to z kolei przyniesie dodatkowe koszty, zabierze czas, który trzeba przeznaczyć na szkolenie, a i tak Ty sam wszystko zrobisz najlepiej. Może i tak, ale pamiętaj:

Każde zadanie, które może za Ciebie wykonać ktoś inny, przybliża Cię o krok do następnej sprzedaży[1].

Zacznij delegować obowiązki, które niszczą Twoją wydajność. Zyskany czas będzie więcej warty, niż te kilka złotych wydane na pomoc w codziennych zajęciach. Każda potencjalna, zaoszczędzona godzina, to 60 minut, które możesz przeznaczyć na szukanie klientów i współpracowników, rozmawianie z nimi, budowanie relacji i SPRZEDAŻ. A także na odpoczynek, relaks, poświęcenie czasu rodzinie.

Odzyskaj produktywność radykalnie

Zdecydowałeś się na delegowanie zadań. Tylko jak znaleźć osobę do pracy, która będzie potrafiła zrobić wszystko tak dobrze jak Ty, a nawet jeszcze lepiej? I ile trzeba będzie jej zapłacić? Niewiele, jeśli zatrudnisz asystentkę, ale taką, o którą Twój życiowy partner nie będzie zazdrosny. Wirtualną Asystentkę. Taka usługa od lat jest popularna w Stanach Zjednoczonych – sekretarka, concierge, i Twój osobisty asystent w jednym.

Grupa Medialna 8&8 Sp. z o.o. ulepszyła usługę i dostosowała ją do potrzeb firm i liderów sprzedaży bezpośredniej. Nasza Wirtualna Asystentka łączy w sobie wszystkie kompetencje profesjonalnej  redakcji: redaktorów, grafików i specjalistów ds. obsługi klienta, a zatrudnić ją możesz już od 500 zł miesięcznie.

Oto zaledwie klika rzeczy, które Twoja Wirtualna Asystentka może zrobić za Ciebie:

 • Umawianie spotkań i zapraszanie na wydarzenia,
 • Informowanie o spotkaniach,
 • Dodawanie ogłoszeń rekrutacyjnych na portale o pracy,
 • Wyszukiwanie i zamawianie noclegów na wyjazdy firmowe,
 • Zamawianie kuriera, wysyłka dokumentów lub produktów,
 • Przygotowanie ulotek, plakatów, bannerów,
 • Prowadzenie social media,
 • Pisanie artykułów i ogłoszeń,
 • Przygotowanie mailingów,
 • Tworzenie e-booków,
 • Profesjonalna korekta materiałów,
 • Prowadzenie i moderowanie strony internetowej.

Pamiętaj: Twoja Wirtualna Asystentka jest osobą kompetentną, utalentowaną i pomysłową. Z pewnością znajdzie sposób na wykonanie na odległość zadań, które wydają się z pozoru niemożliwe do zrealizowania. Niestety, nie parzy kawy na miejscu, ale jeśli chcesz, może zamówić Ci małą czarną z pobliskiej kawiarni.


Jak to działa?

 1. Wybierasz pakiet godzinowy

Wybierasz pakiet godzinowy, z którego chcesz skorzystać. Do wyboru masz pakiet 10 godzin, 25 godzin lub 40 godzin. Po dopełnieniu formalności i podpisaniu obustronnej umowy o poufności, zostaje Ci przydzielona jedna z naszych Wirtualnych Asystentek. To ona będzie odpowiedzialna za kontakt z Tobą i odciążanie Cię z każdego zadania, które zechcesz jej zlecić.

 1. Poznajemy się lepiej

Twoja Wirtualna Asystentka niezwłocznie po podpisaniu umowy skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na rozmowę telefoniczną lub – jeśli wolisz – na Skype. Będziecie mieli czas, aby poznać się lepiej. Opowiesz jej o zadaniach, które będziesz jej powierzał, a ona zada niezbędne pytania. Dowie się wszystkiego, co jest konieczne do profesjonalnego wykonania pracy.

 1. Zadzwoń i powiedz, czego potrzebujesz

Poznaliście się już, więc Twoja Wirtualna Asystentka może wykonać pierwsze zadanie. Jakie? Umawianie spotkań, prowadzenie mediów społecznościowych, przygotowanie mailingu, przeprowadzenie wywiadu, zakupy online i wiele innych. Po prostu zadzwoń i powiedz, czego potrzebujesz. W rzeczywistości nad realizacją zadania pracuje cały redakcyjny zespół, a Wirtualna Asystentka jest Twoim indywidualnym opiekunem. W ciągu godziny uda nam się zrobić znacznie więcej, niż jednej osobie. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie: grafice, marketingu, copywritingu, redakcji, korekcie, umawianiu spotkań.

 1. Zadanie wykonane!

Po wykonaniu zadania Twoja Wirtualna Asystentka kontaktuje się z Tobą, aby przedstawić Ci rezultaty naszej pracy. Informuje Cię, ile dokładnie czasu z Twojego pakietu godzinowego musieliśmy wykorzystać na realizację zadania. Jesteś zawsze na bieżąco – wiesz, ile czasu Ci pozostało. Na pewno będziesz zadowolony, więc warto już teraz pomyśleć, jak najtaniej utrzymać naszą współpracę na dłużej. Korzystaj z pakietu 40 godzin. Wybierając najwyższy pakiet, zmniejszysz koszty do 37,5 zł za godzinę pracy. Możesz również wybrać i opłacić naszą współpracę na 90 dni z góry, a otrzymasz 10% zniżki i pewność kontynuacji usługi.


Wirtualna Asystentka – dlaczego warto ją zatrudnić?

 • Oszczędzisz czas:
  • Wirtualna Asystentka zna branżę marketingu sieciowego i MLM! Zna się również na sprzedaży, marketingu i NLP. ponieważ nie będziesz musiał jej tłumaczyć, na czym polega specyfika tej branży i tłumaczyć, na czym polega język korzyści.
  • Na pewno nie będzie się zajmowała pogaduszkami i piciem kawy. Rozliczasz się z nią godzinowo!
  • W czasie, kiedy Ty spędzasz czas z rodziną lub zarabiasz pieniądze, ona realizuje powierzone jej przez Ciebie zadania.
  • Masz więcej wolnego czasu, który możesz wykorzystać na samorozwój, znacznie ważniejszy niż zamówienie sobie posiłku, czy napisanie tekstu promocyjnego.
 • Oszczędzisz pieniądze
  • Jest dużo tańsza niż pracownik zatrudniony nawet na pół etatu, a przy tym bardziej efektywna.
  • Jest redaktorem, copywriterem, marketingowcem, grafikiem, specjalistą ds. obsługi klienta, co oznacza, że nie musisz utrzymywać rzeszy pracowników!
  • Płacisz jedynie za to, czego potrzebujesz. Wybierasz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb.
 • Pozostajesz wolny
  • Wirtualna Asystentka nie związuje Cię abonamentem lub długo trwającą umową. Wybrany pakiet godzin możesz zamówić tylko na miesiąc, bez konieczności przedłużania usługi. Ale uważaj! Wirtualna Asystentka może Cię od siebie uzależnić!
 • Twoje tajemnice pozostaną tylko Twoje
  • Wirtualna Asystentka podpisuje z Tobą umowę o poufności.
 • Masz gwarancję kompetencji
  • Twoimi sprawami zajmuje się grono ekspertów: redaktorów, grafików, copywriterów, marketingowców, specjalistów ds. obsługi klienta.

no i – oczywiście – żona nie będzie zazdrosna!

Zwiększ swoją efektywność od razu

Kiedy Ty zajmiesz się 20% czynności, które przynoszą Ci największe pieniądze, a Twoja Wirtualna Asystentka wykona całą resztę – bez zbędnej dodatkowej pracy, od razu zwiększysz swoje dochody. Pamiętaj:

Nie musisz ciężej pracować. Musisz pracować mądrzej

Scott Marker
SKOMENTUJ

Twój adres email nie będzie opublikowany.


Treść komentarza


Imię

Email

Url