fbpx

Najczęstsze pytania

Wszystko co chcesz wiedzieć o Wirtualnej Asystentce!

Czy mogę wynająć Asystentkę na konkretną liczbę godzin?
W naszej ofercie dostępne są pakiety w opcjach 10-, 22- i 35-godzinnych. Nie ma możliwości wykupienia innej, mniejszej liczby godzin - za to pakiety swobodnie mogą się ze sobą łączyć.
Czy mogę sobie wybrać Asystentkę lub Asystenta, który zrealizuje moje zadanie?
Twój indywidualny opiekun nie zmienia się w trakcie naszej współpracy, natomiast dane zadanie realizuje osoba, która ma odpowiednie kompetencje. Pisaniem artykułów zajmują się redaktorzy, a grafiką – graficy. Możesz jednak poinformować nas o swoich preferencjach, a jeśli będzie to tylko możliwe – spróbujemy się do nich dostosować.
Czy jeśli zamawiam kilka różnych usług (np. rezerwacja samolotu i stworzenie grafiki) muszę płacić za wynajęcie kilku Asystentek?
Nie, jedyną rzeczą jaką od nas wykupujesz, jest czas. Płacisz za godziny, a my w tym czasie realizujemy wyznaczone przez Ciebie zadanie, rozliczając się z wykonania go co do minuty.
Czy w trakcie współpracy mogę zmienić Pakiet?
Tak. Możesz swobodnie zmieniać Pakiet z większego na mniejszy i odwrotnie w dowolnym momencie naszej współpracy
W jaki sposób będziemy się komunikować?
Przy pomocy współczesnych narzędzi 😉 Podstawą naszej pracy jest Trello - nasz wewnętrzny CRM służący do komunikacji, pilnowania i realizacji zadań. Prócz tego oczywiście kontakt telefoniczny, mailowy, czy od czasu do czasu Skype lub Zoom.
Czy pakiet jest aktywny od początku do końca miesiąca?
Na wykorzystanie każdego pakietu masz 30 dni kalendarzowych. Bez względu na to, czy rozpoczniesz korzystać z pakietu 29 dnia miesiąca czy pierwszego, i tak obowiązuje Cię 30 dniowy okres aktywności. Oczywiście jeśli wykorzystasz swój Pakiet wcześniej możesz dokupić wcześniej kolejny i z dniem jego rozpoczęcia będziemy liczyć kolejne 30 dni.
Co się stanie, jeśli będziecie w trakcie wykonywania zadania, a skończą mi się godziny?
Zanim zaczniemy realizować zadanie, Twoja Asystentka poinformuje Cię, ile czasu z pakietu Ci pozostało (godziny). Jeżeli istnieje szansa, że pakiet skończy się w trakcie realizacji, poinformujemy Cię o konieczności rozszerzenia pakietu przed podjęciem nowego zadania. Innymi słowy – nie dopuścimy do takiej sytuacji.
Jak mogę się rozliczyć z Wirtualną Asystentką?
Wirtualna Asystentka wystawia Fakturę VAT z góry za wybrany Pakiet.
W jaki sposób rozliczacie się z wykorzystanego czasu?
Korzystamy z aplikacji Toggl. Raz w tygodniu otrzymujesz szczegółowe rozliczenie godzinowe, które umieszczane jest na "Tablicy" w naszym wewnętrznym CRM-ie
Czy wiąże się z Wami jakąś długoterminową umową?
Nie. Umowę możesz wypowiedzieć w dowolnym momencie współpracy. Po prostu nie będzie ona przedłużana na kolejny okres abonamentowy.


Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami!


  • 725 041 401
  • 533 330 699
  • biuro@wirtualnaasystentka.com
  • facebook.com/WirtualneAsystentki
  • Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Imię i nazwisko


Email


Treść wiadomości


Twoja wiadomość została wysłana.
Wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie