fbpx

Najczęstsze pytania

Wszystko co chcesz wiedzieć o Wirtualnej Asystentce!

Czy mogę wynająć Asystentkę na konkretną liczbę godzin?
W naszej ofercie dostępne są pakiety w opcjach 10-, 25- i 40-godzinnych. Nie ma możliwości wykupienia innej, mniejszej liczby godzin - za to pakiety swobodnie mogą się ze sobą łączyć.
Czy mogę sobie wybrać Asystentkę lub Asystenta, który zrealizuje moje zadanie?
Twój indywidualny opiekun nie zmienia się w trakcie naszej współpracy, natomiast dane zadanie realizuje osoba, która ma odpowiednie kompetencje. Pisaniem artykułów zajmują się redaktorzy, a grafiką – graficy. Możesz jednak poinformować nas o swoich preferencjach, a jeśli będzie to tylko możliwe – spróbujemy się do nich dostosować.
Czy jeśli zamawiam kilka różnych usług (np. rezerwacja samolotu i stworzenie grafiki) muszę płacić za wynajęcie kilku Asystentek?
Nie, jedyną rzeczą jaką od nas wykupujesz, jest czas. Płacisz za godziny, a my w tym czasie realizujemy wyznaczone przez Ciebie zadanie, rozliczając się z wykonania go co do minuty.
Czy w trakcie współpracy mogę zmienić Pakiet?
Tak. Np. Przez pierwsze dwa miesiące korzystałeś z Pakietu 10h – oczywiście po wykorzystaniu pakietu możesz zmienić go na większy. I odwrotnie. Zawsze możesz zmienić pakiet z większego na mniejszy.
Czy mogę gdzieś zobaczyć próbę umiejętności Wirtualnych Asystentek?
Oczywiście. Przykłady grafik i gotowych realizacji Wirtualnych Asystentek znajdziesz, klikając w sekcję Portfolio.
Czy pakiet jest aktywny od początku do końca miesiąca?
Na wykorzystanie każdego pakietu masz 30 dni kalendarzowych. Bez względu na to, czy rozpoczniesz korzystać z pakietu 29 dnia miesiąca czy pierwszego, i tak obowiązuje Cię 30 dniowy okres aktywności.
Co się stanie, jeśli będziecie w trakcie wykonywania zadania, a skończą mi się godziny?
Zanim zaczniemy realizować zadanie, Twoja Asystentka poinformuje Cię, ile czasu z pakietu Ci pozostało (godziny). Jeżeli istnieje szansa, że pakiet skończy się w trakcie realizacji, poinformujemy Cię o konieczności rozszerzenia pakietu przed podjęciem nowego zadania. Innymi słowy – nie dopuścimy do takiej sytuacji.
Jak mogę się rozliczyć z Wirtualną Asystentką?
Wirtualna Asystentka wystawia Fakturę z góry za wybrany Pakiet. Masz 7 dni na opłacenie FV.
Czy do pakietów godzinowych są przypisane konkretne usługi?
Nie! Niezależnie od pakietu, który wybierzesz, możesz zlecić swojej Wirtualnej Asystence dowolne zadanie. Oczywiście realizacja niektórych zleceń potrwa dłużej niż innych - przygotowanie strony internetowej wymaga więcej czasu niż stworzenie prostego baneru internetowego.
Czy wiąże się z Wami jakąś długoterminową umową?
Nie. Umowa obejmuje jeden miesiąc. Zawiera klauzule o jej przedłużeniu na wyraźne życzenie klienta. Czyli po miesiącu możesz śmiało zrezygnować lub przerwać pakiet na jakiś czas.


Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami!


  • 725 041 401
  • 533 330 699
  • biuro@wirtualnaasystentka.com
  • facebook.com/WirtualneAsystentki
  • Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Imię i nazwisko


Email


Treść wiadomości


Twoja wiadomość została wysłana.
Wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie