fbpx

Najczęstsze pytania

Wszystko co chcesz wiedzieć o Wirtualnej Asystentce!

Czy mogę wynająć Asystentkę na konkretną liczbę godzin?
W naszej ofercie dostępne są pakiety w opcjach 10-, 22- i 35-godzinnych. Możesz także płacić za godziny jednak ceny są wtedy zdecydowanie wyższe niż w pakiecie godzinowym.
Czy mogę sobie wybrać Asystentkę lub Asystenta, który zrealizuje moje zadanie?
Twój indywidualny opiekun nie zmienia się w trakcie naszej współpracy, natomiast dane zadanie realizuje osoba, która ma odpowiednie kompetencje. Pisaniem artykułów zajmują się redaktorzy, a grafiką – graficy. Możesz jednak poinformować nas o swoich preferencjach, a jeśli będzie to tylko możliwe – spróbujemy się do nich dostosować.
Czy jeśli zamawiam kilka różnych usług (np. rezerwacja samolotu i stworzenie grafiki) muszę płacić za wynajęcie kilku Asystentek?
Nie, jedyną rzeczą jaką od nas wykupujesz, jest czas. Płacisz za godziny, a my w tym czasie realizujemy wyznaczone przez Ciebie zadanie, rozliczając się z wykonania go co do minuty.
Czy w trakcie współpracy mogę zmienić Pakiet?
Tak. Możesz swobodnie zmieniać Pakiet z większego na mniejszy i odwrotnie w dowolnym momencie naszej współpracy
W jaki sposób będziemy się komunikować?
Przy pomocy współczesnych narzędzi 😉 Podstawą naszej pracy jest Trello - nasz wewnętrzny CRM służący do komunikacji, pilnowania i realizacji zadań. Prócz tego oczywiście kontakt telefoniczny, mailowy, od czasu do czasu Skype lub Zoom. Do tego Messenger i WhatsApp.
Czy pakiet jest aktywny od początku do końca miesiąca?
Na wykorzystanie każdego pakietu masz 30 dni kalendarzowych. Bez względu na to, czy rozpoczniesz korzystać z pakietu 29 dnia miesiąca czy pierwszego, i tak obowiązuje Cię 30 dniowy okres aktywności. Oczywiście jeśli wykorzystasz swój Pakiet wcześniej możesz dokupić wcześniej kolejny i z dniem jego rozpoczęcia będziemy liczyć kolejne 30 dni.
Co się stanie, jeśli będziecie w trakcie wykonywania zadania, a skończą mi się godziny?
Zanim zaczniemy realizować zadanie, Twoja Asystentka poinformuje Cię, ile czasu z pakietu Ci pozostało (godziny). Jeżeli istnieje szansa, że pakiet skończy się w trakcie realizacji, poinformujemy Cię o konieczności rozszerzenia pakietu przed podjęciem nowego zadania. Innymi słowy – nie dopuścimy do takiej sytuacji.
Jak mogę się rozliczyć z Wirtualną Asystentką?
Wirtualna Asystentka wystawia Fakturę VAT z góry za wybrany Pakiet.
W jaki sposób rozliczacie się z wykorzystanego czasu?
Korzystamy z aplikacji Toggl. Raz w tygodniu otrzymujesz szczegółowe rozliczenie godzinowe, które umieszczane jest na "Tablicy" w naszym wewnętrznym CRM-ie
Czy wiąże się z Wami jakąś długoterminową umową?
Nie. Umowę możesz wypowiedzieć w dowolnym momencie współpracy. Po prostu nie będzie ona przedłużana na kolejny okres abonamentowy.


Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami!


  • 725 041 401
  • 533 330 699
  • biuro@wirtualnaasystentka.com
  • facebook.com/WirtualneAsystentki
  • Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Imię i nazwisko


Email


Treść wiadomości


Twoja wiadomość została wysłana.
Wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie