Portfolio

wirtualna asystentka wirtualne asystentki portfolio

Nasz wykwalifikowany zespół redaktorów, grafików i marketingowców jest do Twoich usług. Przygotujemy dla Ciebie eksperckie publikacje, napiszemy blog, obsłużymy media społecznościowe… ale to nie wszystko! Wirtualne Asystentki do każdego Klienta podchodzą indywidualnie – powiedz tylko, czego potrzebujesz, a my to zrealizujemy.

 

Przykłady naszych dotychczasowych prac

Książki i e-booki

Profesjonalna oprawa graficzna, skład, opieka merytoryczna i językowa? Mamy to! Z zespołem wirtualnych asystentek przygotujesz dowolną publikację.

Katalogi i broszury

Przygotujemy dla Ciebie katalog, który w atrakcyjny sposób zaprezentuje Twoją ofertę światu.

Czasopisma i publikacje firmowe

Wiemy, że komunikacja wewnątrz firmy wymaga odpowiednich środków. Sprawimy, że nawet najnudniejsze sprawozdanie stanie się interesujące dla Twoich pracowników!

Media społecznościowe

Nie musisz się już martwić swoimi profilami w mediach społecznościowych. Stworzymy dla Ciebie atrakcyjne wizualnie treści dopasowane do Twoich celów biznesowych.

]

 

Wirtualne Asystentki – do usług

Wirtualne Asystentki przygotują dla Ciebie profesjonalne materiały marketingowy – od treści przez oprawę graficzną, aż po skład DPD. Poprowadzą media społecznościowe, zredagują newsletter i obsłużą bazy danych. Wirtualne Asystentki stworzą eksperckie artykuły na każdy temat.

Twoja indywidualna Wirtualna Asystentka jest dostępna w godzinach 8-17 od poniedziałku do piątku. Posłuży radą i rozdzieli zadania między profesjonalistów w swoich dziedzinach.

Jesteś osobą bardzo zajętą? Natłok obowiązków sprawia, że nie możesz zdążyć ze wszystkim na czas. Potrzebujesz asystenta, a nie chcesz zatrudniać kolejnego pracownika? Nic prostszego! Wypożycz asystentkę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Z naszych usług może skorzystać każdy, zlecając zadania, na które nie ma czasu. Wirtualna Asystentka będzie dostępna dla Ciebie dokładnie wtedy, kiedy jej potrzebujesz.