O nas

Asystentka idealna? Asystentka wirtualna!

Zespół Wirtualnych Asystentek to wykwalifikowani redaktorzy, graficy, specjaliści ds. marketingu i obsługi klienta. Różnią nas kompetencje, łączy pasja do marketingu sieciowego – właśnie z tej branży się wywodzimy, dlatego doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Jesteśmy przy tym kimś więcej, niż tylko Twoimi wirtualnymi asystentami. Pełnimy rolę project managerów, doświadczonych w zarządzaniu nawet najbardziej kompleksowymi zadaniami.


Pracując każdego dnia z osobami, które bez reszty poświęcają się sprzedaży bezpośredniej i alternatywnym źródłom dochodu, odkryliśmy, jak ważny w biznesie jest czas. Dbamy więc o to, byś mógł skoncentrować się na swoich priorytetach i wspieramy realizację Twoich celów. Nie pozwalamy, by coś rozpraszało Cię w drodze do sukcesu. Teraz możesz w 100 procentach zaangażować się w to, co przynosi Ci dochód, a resztę oddelegować w zaufane ręce.


We współpracy z zespołem Wirtualnych Asystentek nie ogranicza Cię miejsce pobytu ani przestrzeń biurowa. Działamy zdalnie, robiąc wszystko to, co możemy zrealizować przez Internet lub telefon. Nieważne gdzie jesteś – jesteśmy z Tobą.