Poznaj historie naszych klientów!

Wirtualna Asystentka w akcji

20

Paź 2016

0

Oferta, która przykuwa wzrok!

Maciej jest dyrektorem młodej firmy MLM. Zadbał o dobrą ofertę, ale nie umie przedstawić jej w atrakcyjny sposób...

Więcej

26

Sie 2016

0

Miły głos na automatycznej sekretarce

Joanna potrzebuje ładnego damskiego głosu nagranego na firmowej sekretarce. Pech chciał, że w głównej siedzibie pracują sami mężczyźni!

Więcej

26

Sie 2016

0

Pomoc w sporządzaniu pism i umów

Grzegorz, prowadząc swój biznes, jest w ciągłych rozjazdach. Brakuje mu czasu, żeby wystawiać swoim kontrahentom faktury w określonym terminie i sporządzać dla nich umowy.

Więcej

26

Sie 2016

0

Zarządzanie social media

Natalia zarządza firmą marketingu sieciowego. Chce, aby ktoś w profesjonalny sposób poprowadził jej komunikację na Facebooku – oczekuje jednak dużej znajomości branży MLM.

Więcej

26

Sie 2016

0

Firmowa gazetka

Daniel chce wydać gazetkę firmową, która wesprze jego pracowników w rozwoju kompetencji i poinformuje o nowościach. Jednak zupełnie nie ma pomysłu na to, jak powinna wyglądać.

Więcej

26

Sie 2016

0

Analiza konkurencji

Martyna planuje założenie własnej firmy MLM. Przygotowuje się na spotkanie z potencjalnymi inwestorami, którzy wymagają od niej analizy konkurencji. Martyna nie ma jednak czasu, żeby się tym zająć.

Więcej

26

Sie 2015

0

Pomoc w kreowaniu własnej marki

Monika jest liderem MLM. Chce stać się bardziej rozpoznawalna w branży i zbudować markę eksperta w swojej dziedzinie, a w efekcie – więcej rekrutować. Nie wie, od czego powinna zacząć.

Więcej

26

Sie 2015

0

Niezapomniana impreza firmowa

Mariusz chce zorganizować wyjątkową imprezę firmową dla swoich współpracowników. Niestety w nawale codziennych obowiązków, brakuje mu na to czasu.

Więcej