Historie klientów

Monika jest liderem MLM. Chce stać się bardziej rozpoznawalna w branży i zbudować markę eksperta w swojej dziedzinie, a w efekcie – więcej rekrutować. Nie wie, od czego powinna zacząć.
Maciej jest dyrektorem młodej firmy MLM. Zadbał o dobrą ofertę, ale nie umie przedstawić jej w atrakcyjny sposób.
Natalia zarządza firmą marketingu sieciowego. Chce, aby ktoś w profesjonalny sposób poprowadził jej komunikację na Facebooku – oczekuje jednak dużej znajomości branży MLM.
Daniel chce wydać gazetkę firmową, która wesprze jego pracowników w rozwoju kompetencji i poinformuje o nowościach. Jednak zupełnie nie ma pomysłu na to, jak powinna wyglądać.
Martyna planuje założenie własnej firmy MLM. Przygotowuje się na spotkanie z potencjalnymi inwestorami, którzy wymagają od niej analizy konkurencji. Martyna nie ma jednak czasu, żeby się tym zająć.
Grzegorz, prowadząc swój biznes, jest w ciągłych rozjazdach. Brakuje mu czasu, żeby wystawiać swoim kontrahentom faktury w określonym terminie i sporządzać dla nich umowy. Przy okazji przydałaby mu się pomoc w rezerwacji noclegów.
Joanna potrzebuje ładnego damskiego głosu nagranego na firmowej sekretarce. Pech chciał, że w głównej siedzibie pracują sami mężczyźni!

 

Stawiamy na proste i skuteczne rozwiązania, proponując zawsze klika różnych opcji do wyboru. To, co liczy się dla nas szczególnie, to efektywna komunikacja z klientem. Jeśli nie jesteś pewien, czy realizujemy także usługi, którymi jesteś zainteresowany, w celu rozwiania wszelkich wątpliwości – skontaktuj się z nami!